Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słuchajcie, dajcie spokój. Nie ma co wchodzić w dyskusję z tym hejterem. To bezsensu. Każdy widzi, jakie opinie są prawdziwe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

A dostałaś jakiś rabat dla akwizytorów, bo nie sądzę żeby akwizytor mógł sobie pozwolić na odkurzacz za 8tyś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Poza tym dwa dni temu pytałeś jak działa odkurzacz a teraz piszesz że mają go rodzina i sąsiedzi. Oczywiście dwa różne nicki tylk IP to samo. Daj spokój akwizytorze, kto się na to nabierze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przestań pier*** musisz być ślepy żeby nie zauważyć co się tu dzieje. Dziwne że opinie akwizytorów pojawiają się pon-pt a w weekendy cisza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kupiłam teraz Robocleana. Jest równie dobry jak Rainbow, a znacznie tańszy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Robocleana mają moi rodzice, sąsiadka i są bardzo zadowoleni. Opinie na tym forum są pozytywne, tylko jeden ciągle pisze negatywnie. No cóż, zawsze zdarza się ktoś, co mu nie pasuje, albo jest hejterem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Akwizytory wróciły po weekendzie do biura i atakują swoją nędzną techniką sprzedaży. Żal mi was że nie możecie sobie znaleźć normalnej roboty, ale no cóż akwizytor to też styl życia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Hejt idzie w najlepsze. Roboclean kosztuje ponad 5 tys. Niczym..., no tak, jak ktoś nie widział na oczy Robocleana...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niczym poza ceną, dobry odkurzacz kupisz max do 1000zł a ten Roboclean kosztuje ponad 8 tyś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czym rózni się od zwykłego odkurzacza jak się sprząta, czemu kurz osiada później?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

To zakurzacz. Widać to po tym, że po odkurzaniu zwykłym odkurzaczem na meblach znowu pojawia się kurz.Jak zaczęłam odkurzać Robocleanem, to meblach kurz pojawia się dopiero po 3 dniach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To widać, ile jest piasku w pojemniku po czyszczeniu dywanu. Mój poprzedni odkurzacz zbierał tylko kurz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale że jak, znaczy że jak robiłeś pokaz akwizytorski, z wielkim zdziwieniem zauważyłeś że zebrał piasek z dywanu??
Przyznajcie akwizytorzy, działa ta technika sprzedaży poprzez zachwalanie swojego produktu na forum, czy nie działa? Te wasze opinie są tak sztuczne że nawet już nic nie muszę udowadniać. Każdy średnio rozgarnięty po przeczytaniu pierwszych 3 opini skuma o co tu chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja też chciałam wyrzucić i po wypraniu Robocleanem postanowiłam nie kupować nowego. Bardzo fajne jest, że nie trzeba trzepać, bo zbiera cały piasek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takkk taaakk szkoda tylko że nigdy go nie posiadałeś akwizytorze, musicie znaleźć inny kanał naciągania ludzi, tu to nie działa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Roboclean jest doskonały! Miałam wyrzucić dywan, bo był zdeptany, jednak po wypraniu Robocleanem wygląda prawie jak nowy! Ponadto nie śmierdzi przy odkurzaniu, długo nie ma kurzu, więc rzadziej ścieram z mebli. Może i trochę kosztuje, ale jest bardzo użyteczny!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jestem zniesmaczona tym hejtem. Roboclean to najlepszy sprzęt, jaki miałam. Wszystko się zgadza, co Tu piszą inni mający też Robocleana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzę że akwizytory nie dają za wygraną, wciąż zachwalają towar za 7tyś pln. Próbujcie dalej i tak nikt się na to nie złapie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba barć i go przetestować. Nic nie da większej pewności, jak przetestowanie go.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean jest równie dobry, ale znacznie tańszy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (51 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...