Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam Rainbow, też jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super sprzęt!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wcześniej, zanim kupiłam, przejmowałam się wypowiedziami takich hejterów jak ten na tym forum. Po prezentacji wiedziałam, że to raczej bzdury. Kupiłam, chciałam się przekonać. Teraz za nic bym nie zamieniła na zwykły odkurzacz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

To sprzęt klasy Rainbow. Pociągnie 20 lat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ile wytrzyma?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy widziałeś kiedykolwiek człowieku pod pseudonimem VIN, jak wygląda 5-letnie dziecko i jego życie, gdy ma alergię i atopowe zapalenie skóry? Tak było z moim synem. Od momentu, kiedy kupiłam Robocleana i zaczęłam go używać, mój syn normalnie może żyć i zniknęły egzemy z jego ciała. Nikt mi nie wmówi, że to urządzenie jest kiepskie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

No, to teraz możesz odkurzyć wasze akwizytorskie biura w których tylko siedzicie i myślicie jak by tu jeszcze zachęcić ludzi do kupowania...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jest super! Zanim zobaczyłam na prezentacji nie spodziewałam się, że jest aż tak dobry. Teraz kupiłam i sama go używam. To sprzęt na lata.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

No, wy zachwalający akwizytorzy któż by inny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobre, ale kto będzie ich pilnował ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miasta powinny podczas smogu stawiać je na każdej ulicy :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda, na smog Roboclean jest bardzo dobry. Też używam go do oczyszczania powietrza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ty jeszcze pod iloma nickami będziesz zachwalać ten odkurzacz? Jeszcze trochę to według was ten wspaniały odkurzacz będzie robił kawę i herbatę oraz podawał śniadanie do łóżka. Na prawdę jesteście żałośni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gdyby nie Roboclean, ni mogłabym otwierać okien w zimie. Świetnie oczyszcza powietrze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest znakomity! Miałam różne odkurzacze, ale Roboclean jest najlepszy! Dywany czyste, czyste powietrze, mąż odkurza nim samochód i pierze tapicerkę. Ma świetny zestaw różnych przystawek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi zależało na wyeliminowaniu roztoczy, a przy okazji okazało się, że ma też inne przydatne zastosowania. To był bardzo dobry zakup.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do czego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zanim umówiłem się na prezentację byłem pewien, że to badziew. Teraz sam go mam i regularnie używam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się! Pajace wypisują bzdury, a najlepiej samemu sprawdzić. Ja to zrobiłem i Roboclean to świetne urządzenie, polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najważniejsza praktyka. Co pisać, co mówić, własne doświadczenia są najlepsze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Jakie meble do salonu ? (145 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...