Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pod innym nickiem? Piszę tylko pod swoim - Beata R. W tym wątku jest wiele opinii różnych osób, które piszą prawdę o Robocleanie. Wiem, bo sama go mam i wszystko, co tu jest napisane, zgadza się. Piszą z różnych IP, np. od początku: 37.248.155.*, 5.172.232.*, 31.0.121.*, 217.99.191.*, 185.36.169.* Przecież to są całkiem inne IP!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przejrzyj te ponętne opinie i sama policz bo mi się nie chce ile umieściłaś/eś tu komentarzy. 20-30, oczywiście każdy pod innym nickiem.? Zapytaj rodzinę i znajomych żeby dołączyli do twojej agendy i zaczęli umieszczać nie prawdziwe opinie, aby tylko biznes się kręcił. Wprawne oko wyczuje kant z kilometra. Jestem przekonany że to właśnie ty jesteś prowodyrem tej akcji promocyjnej " walimy potencjalnego klienta, jak tylko się da, aby kupił".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szkoda słów... Dwa różne IP, a ty stwierdzasz, że to wszystko pisze jedna osoba. A potem ludzie się dziwią, że tyle hejtu w internecie. Poproszę moją siostrę i znajome, które używają Robocleana, aby napisały o swoich doświadczeniach. Jeden hejter nie może psuć opinii tak dobrego sprzętu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tu jeszcze skopiowałem szczyt twoich popisów akwizytorskich. Dwa różne nicki i odpowiadanie samemu sobie na zadane pytanie.
Chcesz jeszcze porozmawiać na temat adresów IP?? Wciąż twierdzisz że opinie są prawdziwe?? Przestań się ośmieszać.
Te opinie są tak samo prawdziwe jak twoja osoba.

~majorka 188.122.18.*
3 miesiące temu
Mi jeszcze bardziej się podoba, że moduł sterowania można zdjąć i sterować zdalnie :)

~martinika 188.122.18.*
3 miesiące temu
Zdalnie, to on może sprzatać sam?

Żenada w najczystszej postaci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Na tym wątku pisałeś/aś już jako Janusz, Martinka, Jack, Janek, Marcel, Ludek, Renna i wiele innych teraz Beata, widzę że nie jesteś pewien/a co do swojej płci. Teraz piszesz że masz ten odkurzacz od dwóch lat gdzie 3 miesiące wcześniej zadałaś/eś pytanie jak działa po czym sam/a sobie na nie odpowiedziałeś/aś. Nie wiem jak się do ciebie zwracać, może po prostu kłamca, taki nick sobie wybierz. Coś jeszcze mam udowadniać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Więc wygląda na to że z tym odkurzaczem dostaje się internet od tego samego operatora w zestawie, wszyscy z nr. IP 188*. Szkoda na was prądu domokrążcy, założę się że przez weekend będzie zero opini w tym wątku ale od poniedziałku akwizytory znów ruszą szturmem na Trójmiasto.pl i będą pod niebiosa zachwalać ten towar. Internet przyjmie wszystko nawet wasze ponętne opinie., ale moje czujne oko nie śpi. Podziwiam waszą wytrwałość, no ale taka praca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Gdyby te opinie były pisane przez tę samą osobę, nr IP byłby dokładnie taki sam, a nie jest. Ostatnie cyfry są inne. Jestem w pełni przekonana, że te opinie są prawdziwe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale bzdury, aż się czytać nie chce. Wyżej jest link z certyfikatami potwierdzającymi bardzo wysoką skuteczność Robocleana - to jest dowód. A Ty Vinie, jakie masz dowody na swoje stwierdzenia?? Proszę, zalinkuj certyfikaty stwierdzające, że to chińszczyzna;) Jasne jest, że jesteś hejterem i chcesz zaszkodzić firmie. Mam Robocleana od dwóch lat i sama wiem, że to bardzo dobry sprzęt. Te pozytywne opinie są prawdziwe, bo w każdej chwili można przeprowadzić test porównawczy ze zwykłym odkurzaczem. Jest pan gotowy na takie wyzwanie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A wasze lipne techniki sprzedaży są zgodne z prawem? To nic innego jak nieuczciwa konkurencja i wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd. Nie chcę się powtarzać, ale muszę. Nie mam nic do waszego odkurzacza i nie jestem z żadnej konkurencji, jestem tu po to aby ujawnić wasze kłamliwe opinie pisane przez tych samych ludzi czyli akwizytorów z nr. IP 188 146*. Prawie dwieście opinii i żadnej od prawdziwego użytkownika, wszystkie pisane przez domokrążców takich jak ty. Jak chcesz to podaj mnie do sądu, zobaczymy ile sąd was naliczy, sam się zastanawiam czy nie zgłosić ws do UOKiK bo to co tu wyprawiacie to jakieś żarty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wypowiedzi tu na forum VIN są niezgodne z prawem. Nie mają pokrycia w faktach, a to jest celowe oczernianie firmy i skutkuje konsekwencjami prawnymi. Dziwię się, że administrator forum nie zbanował go jeszcze. Sama używam i jestem zadowolona z Robocleana. Ale jeszcze są obiektywne fakty, jakie znajdują się na stronie firmy: http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jestem tu pierwszy raz, ale widzę, że konkurencja Robocleana chciałaby, żeby nikt nie pisał o nim. To hejt, bo osobiście mam ten sprzęt od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ja demaskuje żenujące techniki sprzedaży akwizytorów z nr. IP 188 146*, daj spokój domokrążco nikt się nie złapie na te fałszywe ponętne opinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja dodatkowo używam naturalnych olejków zapachowych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super odkurzacz! Oczyszczam nim też i jonizuję powietrze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wątek zablokowany, nareszcie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Akwizytory nie dają za wygraną, wciąż zachwalają odkurzacz za 8 tyś PLN nie wiedząc że każdy średnio rozgarnięty klient zareaguje wręcz przeciwnie na tą tandetną kryptoreklamę. Dobrych rzeczy nie trzeba reklamować same się sprzedają a ten odkurzacz, no cóż...żeby złapać frajera trzeba się trochę lepiej postarać niż żenująco powielać pozytywne opinie napisane przez akwizytorów którzy próbują to coś sprzedać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

To zapraszam do mnie na sprzątanie przedświąteczne :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest o wiele czyściej niż zwykłym odkurzaczem. Nie da się porównać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super sprzęt do samochodu! Teraz po zimie wyprałem nim tapicerkę i odkurzyłem. Kiedyś nie byłem wstanie odkurzyć wszystkich zakamarków, a Roboclean ma dużo różnych końcówek i dzięki nim wyczyściłem wszystko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczywiście że każdy widzi, na pewno nie te pisane z waszego akwizytorskiego biura, które mieści się w salonie na sofie. Czas zamknąć temat, wasze prawdziwe oblicze żałosnych akwizytorów zostało dobitnie ujawnione.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (51 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...