Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów. Jest to przyjęta praktyka sprzedażowa oraz standardy sprzedawców tej firmy. Sam temat również jest założony przez akwizytora/ów. Namawiam aby w żadnym wypadku nie opierać się na powyższych opiniach jako że są one stronnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mało ci spamowania?! Janek napisał pod IP 188.146.64.* Mamy wspólne tylko 3 początkowe cyfry. Podobnie jest z innymi użytkownikami, których nicki napisałeś jako rzekomo napisane przez 1 osobę. Nie wiesz, że operatorzy nadają swoim klientom IP o takich samych początkowych cyfrach?? Próbujesz na różne sposoby wprowadzać w błąd czytelników forum. Ile za to dostajesz kasy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Roboclean jest super! Odkurzam nim w samochodzie. Wcześniej uzywałem kilku odkurzaczy, ale dopiero Robocleanem wyczyściłem z sierści mojego psa. Ma dodatkowe końcówki, którymi docieram do każdej szczeliny. Polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów.
Użytkownik Beata R. z nr IP 188.122.18 komputera, użyła nicków:
Janek, Marcel, Ludek, Rennaa, Jarka, Elizka_ta, Magdzia, Majorka, Jonon, Martinka, Angelika, Beta R.
Wielokrotnie pod różnymi nickami pojawiają sie wpisy z nr. IP 188. 146*
Opinie w tym wątku proszę traktować jako SPAM.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Piszesz, że dowodem są te same nr IP. Wielokrotnie prosiłam cię, abyś je przedstawił i notorycznie unikasz tego. Z premedytacją oczerniasz Robocleana podając często w sposób chamski nieprawdziwe informacje. Jesteś więc przedstawicielem konkurencji!!!
Oto prawdziwe informacje o Robocleanie:
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/roboclean.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów. Jest to przyjęta praktyka sprzedażowa oraz standardy sprzedawców tej firmy. Sam temat również jest założony przez akwizytora/ów. Namawiam aby w żadnym wypadku nie opierać się na powyższych opiniach jako że są one stronnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

W pełni się z tym zgadzam. Wypowiedzi VINa nie wyglądają na prawdziwe, to ewidentnie konkurencja. Coś wiem o tym, jaki jest Roboclean, bo mam go 5 lat. Ani razu mnie nie zawiódł. Polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Proszę spojrzeć na wcześniejsze wypowiedzi VIN-a. Tak zażarcie i takie oszczerstwa może formułować tylko ktoś, komu zależy na tworzeniu negatywnego obrazu Robocleana. Innych oskarża o podszywanie się pod różne nicki, a sam jest przedstawicielem konkurencji!!!!!!!!! Prosiłam cię kilkakrotnie o napisanie, jakich to rzekomo różnych nicków używam pod tym samym IP. I co? Żadnej odpowiedzi. Dalej chcesz wciskać forumowiczom, że nie jestem prawdziwym użytkownikiem???
Proszę nie wierzyć temu człowiekowi. Uprawia z premedytacją hejt skierowany przeciwko firmie Roboclean. Ja jestem prawdziwym użytkownikiem forum i prawdziwym użytkownikiem Robocleana. To jest najlepszy sprzęt, jaki miałam. Urządzenie to sprawiło, że córce znajomej przeszła alergia. Dlatego nie pozwolę, aby ktoś, kto robi brudne interesy dla swojego własnego zysku, zniechęcał ludzi do zakupu Robocleana. To jest sprzęt świetnej jakości!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

UWAGA!!! Użytkownik o nicku Beata R. również jest akwizytorem sprzedającym odkurzacze. Wypowiedzi z jej nr. IP powielają się na tym wątku wielokrotnie, za każdym razem używa innego nicka, jako mężczyzna i kobieta. Jest to wymyślona przez akwizytorów technika sprzedaży która opiera się na wielokrotnym powielaniu nie prawdziwych opinii rzekomych zadowolonych klientów oraz darmowa reklama z pomocą wykorzystania publicznego forum poprzez umieszczanie linków kierujących na stronę sprzedaży internetowej. Praktyki te są nie etyczne i wprowadzające w błąd potencjalnych klientów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Proszę spojrzeć na wcześniejsze wypowiedzi VIN-a. Tak zażarcie i takie oszczerstwa może formułować tylko ktoś, komu zależy na tworzeniu negatywnego obrazu Robocleana. Innych oskarża o podszywanie się pod różne nicki, a sam jest przedstawicielem konkurencji!!!!!!!!! Prosiłam cię kilkakrotnie o napisanie, jakich to rzekomo różnych nicków używam pod tym samym IP. I co? Żadnej odpowiedzi. Dalej chcesz wciskać forumowiczom, że nie jestem prawdziwym użytkownikiem???
Proszę nie wierzyć temu człowiekowi. Uprawia z premedytacją hejt skierowany przeciwko firmie Roboclean. Ja jestem prawdziwym użytkownikiem forum i prawdziwym użytkownikiem Robocleana. To jest najlepszy sprzęt, jaki miałam. Urządzenie to sprawiło, że córce znajomej przeszła alergia. Dlatego nie pozwolę, aby ktoś, kto robi brudne interesy dla swojego własnego zysku, zniechęcał ludzi do zakupu Robocleana. To jest sprzęt świetnej jakości!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

UWAGA!!! Użytkownik o nicku Beata R. również jest akwizytorem sprzedającym odkurzacze. Wypowiedzi z jej nr. IP powielają się na tym wątku wielokrotnie, za każdym razem używa innego nicka, jako mężczyzna i kobieta. Jest to wymyślona przez akwizytorów technika sprzedaży która opiera się na wielokrotnym powielaniu nie prawdziwych opinii rzekomych zadowolonych klientów oraz darmowa reklama z pomocą wykorzystania publicznego forum poprzez umieszczanie linków kierujących na stronę sprzedaży internetowej. Praktyki te są nie etyczne i wprowadzające w błąd potencjalnych klientów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

To nie stać cię na nic innego, jak tylko na małpowanie postów innych?? Myślisz, że ktoś da się nabrać na twoje rzekome spostrzeżenia, które próbujesz wmówić innym? Piszesz ciągle o niby tych samych IP, ale nie podajesz konkretów. Natomiast wreszcie napisałeś pierwszą mądrą rzecz: najlepiej przetestować Robocleana samemu. Ja tak zrobiłam i w pełni zgadzam się z wypowiedziami tu na forum i tymi na stronie Robocleana: http://www.roboclean-poland.com/roboclean.html.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów. Jest to przyjęta praktyka sprzedażowa oraz standardy sprzedawców tej firmy. Sam temat również jest założony przez akwizytora/ów. Namawiam do sprawdzenia opisywanego sprzętu we własnym zakresie i w żadnym wypadku nie opieranie się na powyższych opiniach jako że są one stronnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Różnica w sprzątaniu jest bardzo duża. Po wypraniu Robocleanem dywany odzyskały swoje kolory i stały się bardziej puszyste. Nie muszę teraz ich trzepać, bo Roboclean wszystko z nich odkurza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

To bardzo dobry sprzęt. Dywany mam o wiele czystsze niż gdy miałam poprzedni odkurzacz i wygodnie się nim sprząta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak Beato, masz rację. Widać, że ten człowiek jest z konkurencji i zachowuje się po chamsku. Roboclean nie powinien obawiać się takiej konkurencji. Znajoma była na prezentacji konkurencyjnej firmy i tam sprzedawca był nachalny, wręcz obraził się, że nie chciała kupić. U mnie na prezentacji Robocleana przedstawiciel był nie dość, że sympatyczny, to jeszcze do niczego nie namawiał. Sprzęt sam się broni, dlatego go kupiłam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piszesz, że dbasz o etykę tu na forum, tak jakby jej brakowało, a sam zachowujesz się po chamsku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zamknij się bo już jesteś nudny z tymi twoimi sponsorowanymi artykułami i nazywaniem mnie konkurencją. Ty dalej wklejaj linki a twoja koleżanka po fachu niech dalej pisze bzdury wyssane z palca, tylko nich znów nicków nie pomyli bo jej kierownik poleci po premii,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Uwaga na hejt konkurencji! Piszą celowo negatywne komentarze o Robocleanie i zarzucają użytkownikom forum, że podszywają się pod nieprawdziwe osoby. Oto wiarygodne informacje o Robocleanie:
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/roboclean.html
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dopiero odkąd udowodniłem ci twoją obłudę, najgorsze jest to że mimo naocznych dowodów twoich kłamstw nadal upierasz się że zawsze pisałaś tylko z jednego nicka. Możesz pisać ile chcesz i tak jesteś nie wiarygodna bo od miesięcy się udzielasz na tym wątku i potrafiłaś zadawać sama sobie pytania i na nie odpowiadać. Każdy może sam zobaczyć całą tą komedię powyżej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....