Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tylko pozornie. Jest długowieczny, wytrzyma co najmniej 20 lat. W tym czasie trzeba byłoby kupić kilka zwykłych odkurzaczy, które zużywają się co kilka lat. Nie stosuje się worków papierowych. Jest znacznie skuteczniejszy od zwykłego odkurzacza. Ma bardzo wiele przystawek. Zastępuje kilka urządzeń: klimatyzator, jonizator, nawilżacz powietrza. W dłuższym czasie wychodzi więc taniej niż zwykły odkurzacz, sprząta lepiej, a ponadto oferuje dodatkowe funkcje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

W sumie te wypowiedzi są interesujące. Tylko Roboclean jest drogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

OK. Oto kolejne:

Żona jest zachwycona i ja też. Powiedziała, że to najlepszy prezent jaki jej kupiłem.

Remigiusz, Warszawa

Szukałem w sklepach, chciałem kupić odkurzacz wodny, ale Roboclean jest najlepszy. To zupełnie inna, lepsza technologia niż to co w sklepie. Bardzo dobrze sprząta a do tego ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Teraz często korzystam z klimatyzacji.

Magdalena, Sieradz

Sąsiadka ma, ale nie wierzyłam. Dałam się namówić na prezentacje. Sprzedawca był sympatyczny, niezły kawalarz ale się uśmiałam :) Robot kupiłam i jestem zadowolona. Naprawdę jest dobry, polecam!

Zofia, Tarnów

Mam Robocleana 5 lat i użytkuję go prawie codziennie. Zapomniałam już, co to alergia. To najlepszy sprzęt, jaki w życiu miałam!

Monika, Ostróda

Jestem zachwycona tą maszyną. Sprząta się łatwo, dokładnie, szybko. Zawsze o czymś takim marzyłam! Polecam go każdemu!

Aleksandra, Łódź

Sprzątanie Robocleanem to po prostu bajka! Nie zastanawiałam się długo nad kupieniem, bo zdrowie jest dla mnie ważne.

Irena, Białystok

Wreszcie nie śmierdzi przy odkurzaniu! Mam astmę, a właściwie miałam, bo skończyły się duszności, mogę normalnie w mieszkaniu żyć. NFZ powinien dopłacać do tego robota.

Bożena, Gdynia

Kupiłam Robocleana przede wszystkim ze względu na zdrowie moich córek. Szybko okazało się, że oprócz ustąpienia alergii to bardzo przydatny w domu robot. Życie z nim po prostu jest łatwiejsze.

Anna, Chełm

Jestem alergikiem i kupiliśmy Robocleana. Brałem spora ilość leków. Od kiedy sprzątamy Robocleanem jest o wiele lepiej. Czuje się dobrze i mniej biorę leków.

Magdalena, Skierniewice

Roboclin jest niesamowity! Nie żałuję ani jednej złotówki! Śmigam nim po całym mieszkaniu. Wreszcie sprzątanie stało się dla mnie przyjemnością. Cieszę się, gdy widzę, ze mieszkanie dopiero teraz jest czyste!

Krystyna, Kraków

Ja byłam od początku przekonana a mój mąż nie. Jednak namówiłam go żeby kupić Robocleana. Jak zobaczył, jak posprzątałam mieszkanie, dywany, jak usuwa nieprzyjemne zapachy z powietrza, to teraz sam go używa i sprząta nim w samochodzie. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni!

Maria, Radom

Roboclean jest niezastąpiony! Jestem alergiczką i wcześniej budziłam się z zapchanym nosem i zapuchniętymi powiekami. Od kiedy sprzątam Robocleanem jak sie wreszcie jest normalnie wreszcie dobrze się czuje! Polecam naprawdę warto!!!

Monika, Kołobrzeg
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sympatyku, a może napiszesz jakieś nowe opinie, bo tak ciągle się powtarzasz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oto odpowiedź:

Urządzenie to posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robocleana używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche. Rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze.

Marta z Warszawy

Urządzeniem tym wysysam powietrze z worków próżniowych. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego robić, bo zawsze dostawał się do nich jakiś brud. Odkurzanie ułatwia to, że swobodnie mogę ciągnąć za elastyczną rurę. Nie dość, że jest solidna, to nie wypada z urządzenia, jak to było wtedy, gdy sprzątałam zwykłym odkurzaczem. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia.

Katarzyna z Grudziądza

Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że to było wyczerpujące, to musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak.

Jola z Krakowa

Zadowolona jestem z prezentacji Robocleana. Przedstawiciel wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko coś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć.

Lucyna z Sokółki

Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powodowało, że swędziały nas oczy. Ale gdy tylko włączę Robocleana, swędzenie ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna. To pokazuje, co w nim się znajduje.

Malwina z Tych

Mieszkam na jedenastym piętrze. Wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy włączam Robocleana i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie.

Iwona z Wołomina

Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej jej łzawiły oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Już podczas prezentacji, która została ładnie przedstawiona wiedzieliśmy, że chcemy je wziąć.

Diana z Radomia

Na początku nie wierzyłem, że to urządzenie ma takie właściwości. Podczas prezentacji myślałem, że przedstawiciel ma wyuczone triki, aby oczarować i przekonać klienta. Jednak zdecydowałem się na zakup i teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Robert z Gdańska

Roboclean wyciąga włosy z dywanu, czego nie robił zwykły odkurzacz. Dywan jest teraz odświeżony. Po odkurzaniu jest świeży zapach, a kurz na meblach pojawia się dopiero po dwóch, trzech dniach.

Irena z Gdyni

Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem też bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby. Do tego mycie Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Piorę nim też dywany, używam jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza.

Krystyna z Bytowa

Z Robocleana jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę. Nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy myłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej.

Małgorzata z Sieradza

Robocleanem odkurzam wszystkie ściany, między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków. Często używam go do oczyszczania powietrza.

Krystyna z Koniecwałdu

Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy powstały i wygląda jak nowy!

Zofia z Warszawy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja nie zauważyłem tu żadnego hejtu, co najwyżej sporo spamu. Dodam więcej, teraz zaczynam z Wami, podświadomie sympatyzować, bo z pozycji słabszego nieudolnie próbujecie bronić swoich błędów, a człowiek z natury jest za słabszym.
Nie prościej przyznać się, że podszywając się po różne osoby chcieliście dobrze, ale wyszło tak sobie ? Nie jest głupotą popełniać błędy, ale głupotą jest tkwić w błędzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

No bądź tu mądry, czy opinia prawdziwa, czy nie.
Skoro włącza, to prawdopodobne, używa, ale ....
Milenka dopisz, czy ty sympatyk czy nie sympatyk :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

O co ci chodzi, potrafisz to wytłumaczyć? Bardzo dobrze, że ktoś cały czas przypomina pozytywne, prawdziwe opinie. Prawdziwe, bo sama je potwierdzam, używam na co dzień Robocleana. Tymczasem ty go nigdy nie używałeś, a ciągle piszesz negatywnie. Jak to się nazywa? To się nazywa hejt, kolego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki Beato, że docenisz moją inteligencję. Nie rozumiem jednak zwrotu "jak zwykle", .... czyżby już gdzieś, kiedyś, my? ... nie może być :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sympatyku dzięki za wywód o prawdziwości wklejonych opinii. Teraz.już wiem, że jeżeli urządzenia używa jego sympatyk, to opinie o urządzeniu muszą być prawdziwe. Rozumiem również, że wszelkie opinie negatywne świadczą o tym, że urządzenia nie używa jego sympatyk, a więc z natury rzeczy są nieprawdziwe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To już chyba siódmy raz w.ciągu miesiąca wklejane są do wątku te same, rzekomo prawdziwe, opinie.
Jak nazywa się takie działanie? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wreszcie radzę sobie z dymem papierosowym. Sąsziedzi palą i ciągle zawiewa. Wtedy włączam Robocleana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie znoszę hejtu. Dla przeciwwagi zebrałem prawdziwe opinie z netu, prawdziwe bo sam używam Robocleana:

Urządzenie to posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robocleana używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche. Rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze.

Marta z Warszawy

Urządzeniem tym wysysam powietrze z worków próżniowych. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego robić, bo zawsze dostawał się do nich jakiś brud. Odkurzanie ułatwia to, że swobodnie mogę ciągnąć za elastyczną rurę. Nie dość, że jest solidna, to nie wypada z urządzenia, jak to było wtedy, gdy sprzątałam zwykłym odkurzaczem. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia.

Katarzyna z Grudziądza

Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że to było wyczerpujące, to musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak.

Jola z Krakowa

Zadowolona jestem z prezentacji Robocleana. Przedstawiciel wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko coś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć.

Lucyna z Sokółki

Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powodowało, że swędziały nas oczy. Ale gdy tylko włączę Robocleana, swędzenie ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna. To pokazuje, co w nim się znajduje.

Malwina z Tych

Mieszkam na jedenastym piętrze. Wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy włączam Robocleana i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie.

Iwona z Wołomina

Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej jej łzawiły oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Już podczas prezentacji, która została ładnie przedstawiona wiedzieliśmy, że chcemy je wziąć.

Diana z Radomia

Na początku nie wierzyłem, że to urządzenie ma takie właściwości. Podczas prezentacji myślałem, że przedstawiciel ma wyuczone triki, aby oczarować i przekonać klienta. Jednak zdecydowałem się na zakup i teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Robert z Gdańska

Roboclean wyciąga włosy z dywanu, czego nie robił zwykły odkurzacz. Dywan jest teraz odświeżony. Po odkurzaniu jest świeży zapach, a kurz na meblach pojawia się dopiero po dwóch, trzech dniach.

Irena z Gdyni

Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem też bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby. Do tego mycie Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Piorę nim też dywany, używam jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza.

Krystyna z Bytowa

Z Robocleana jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę. Nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy myłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej.

Małgorzata z Sieradza

Robocleanem odkurzam wszystkie ściany, między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków. Często używam go do oczyszczania powietrza.

Krystyna z Koniecwałdu

Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy powstały i wygląda jak nowy!

Zofia z Warszawy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak zwykle dałeś popis swojej inteligencji. Tylko na to ciebie stać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

BAHAHAHAHAHHA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolejny strzał w kolano. Przecieź 80% waszych, potencjalnych klientów może być zwolennikami PIS. Po tym wpisie sprzedaż odkurzaczy drastycznie spadnie. Obsrywatorko masz dużego minusa u przełożonych :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czekam, kiedy odkryjecie tajemnice, że to urządzenie można wykorzystać do dojenia kóz, a ponadto ma przystawkę do wiązania krawatów :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem przekonany że już te bzdury o przystawkach czytałem, czyli kopiuj wklej c.d. Najśmieszniejsze jest kiedy akwizytory się buntują bo ktoś się nie zgadza z ich "bezstronną, prawdziwą opinią".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

O niczym ty gościu piszesz. Tzn. piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. Tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobry humor. Chyba już czas, aby wątek przenieść do działu Hydepark, czyli gadka szmatka, niskrępowanie o wszystkim i o niczym :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

meble kuchenne na wymiar (68 odpowiedzi)

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub...

drzwi (30 odpowiedzi)

dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic