Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Coś mi się wydają te opinie za bardzo lukrowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spotykałam się wcześniej z takimi urządzeniami różnych firm, ale nie przypuszczałam, że któryś z nich może mieć tyle przydatnych funkcji. Robocleanem nie tylko odkurzam, ale też myję okna, podłogi, sprzątam w samochodzie, nawilżam i oczyszczam z nieprzyjemnych zapachów powietrze w mieszkaniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez wiele lat zmagałam się z alergią. Łzawienie oczu, kaszel, drapanie w gardle były na porządku dziennym. Codziennie wietrzyłam pościel, całe mieszkanie, ścierałam podłogi, ale niewiele to pomagało. Szukając rozwiązań natknęłam się na informację o Robocleanie. Umówiłam się na prezentację i już wtedy wiedziałam, że wreszcie znalazłam coś skutecznego. Teraz mogę normalnie żyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

BAHAHAHAHAHA Beata została Moniką. Ja naprawdę widzę tutaj poważne problemy psychiczne, zaburzenia osobowości, znów akwizytor stał sie użytkownikiem. Nawet ciężko mi to komentować bo to już farsa na całego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Robocleana dostałam w prezencie od mamy. Myślałam, że to zwykły odkurzacz. Gdy zaczęłam go używać okazało się, że jest bardzo skuteczny. Sprzątam już tylko nim, a starym bawią się dzieci:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI! Użytkownik VIN/anonim propaguje fikcyjne, negatywne informacje. Robi to w ramach nieuczciwej konkurencji starając się stworzyć negatywny obraz Robocleana. Zachęcam do zapoznania się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Roboclean jest bardzo wygodny w użyciu. Przy odkurzaniu nie trzeba się schylać, można ciągnąć go za elastyczną rurę, bo jest bardzo wytrzymała. Przy uchwycie rury są przyciski, którymi reguluje się moc zasysanego powietrza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Roboclean opinie

Zauważyłem, że użytkownicy tego odkurzacza są wyjątkowo nierozgarnięci. Co wpis to ujawnia się kolejny odkrywca czy inny wnalazca nowych możliwości urządzenia.
Proponuję opracować odpowiednią instrukcję obsługi z wyszczególnieniem miejsc, w których można odkurzać przy pomocy końcówek, przystawek, dostawek, nadstawek tego urządzenia. Zadbajcie nieco o swoich klientów, bo im się zwoje w mózgach poprostują zanim odkryją, że można odkurżąć nie tylko przy łóżku, ale również pod łóżkiem, za łóżkiem, obok łóżka, po szafą, za szafą, przy szafie; z dala od szafy, a nawet w szafie itd itp. ..... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja odkurzam też nimi kwiaty. To bardzo pożyteczna funkcja, bo wcześniej odkurzałam je tylko ręcznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nazwałem cie tak jak na to zasługujesz, nie masz w sobie nic honoru, bo jak byś miała to byś nie brnęła w swoje kłamstwa tylko grzecznie przeprosiła i zapomniała że taki wątek w ogóle powstał. Oczywiście mi nie można ufać za to po tym co do tej pory nawywijałaś to na pewno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo chętnie się z tobą spotkam w tej prokuraturze, za mówienie prawdy nic mi nie grozi ale tobie domokrążco/ Beato czy jak ci tam za próbę oszustwa na pewno. Mam wszystkie zrzuty ekranów z twoimi popisami wzorowej sprzedaży bezpośredniej i chętnie się nimi podzielę w prokuraturze. Poza tym jeszcze chętnie skontaktuję się z tym którzy dali złapać się na ponętne opinie twoje i twoich kolegów a teraz maja problem ze zwrotem towaru który okazał się bublem. Dostaniesz nakaz zwrotu należności z klauzulą wykonalności komorniczej wtedy odechce ci się pisania bzdur w necie na zawsze. Twój ruch Beatko, Przedstawicielko czy jak tam chcesz się nazywać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla kilku srebrników ze sprzedaży odkurzacza Pani Beata R zrobiła z siebie kompletna idiotkę. Przynajmniej teraz się nie wymądrza i nie wypiera kim jest i tak naprawdę jakie były jej intencje.
Ciekawe jak sie czuje po tym jak VIN ją totalnie osmieszył? Juz nie wspomnę że na drugim wątku tak ją wyprowadził z równowagi że grozi VIN-owi prokuraturą, haha.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdy miałam zwykły odkurzacz, co jakiś czas się psuł i musiałam co 3 lata wymieniać na nowy. Robocleana mam już 7 lat i cały czas jest w pełni sprawny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten wątek przeznaczony jest tylko dla przedstawiania pozytywnych opinii. Wszyscy, którzy ośmielą się dokonać niepochlebnego wpisu na temat stosowanych praktyk domokrążców mają z automatu wszczynane postępowanie prokuratorskie i są nazywani hejterami. Teraz dołączył qty, za moment będą inni. Niektórzy już zostali skeśleni z listy hejterów, bo przestali pisać. Domokrążcy powielają opinie, że negatywnych wpisów dokonuje jedna osoba. Oczywiście jest to kolejne kłamstwo, bo wstyd im przyznać, że co raz więcej osób poznało się na ich nieuczciwości i niewiarygodności.
Hi hi ha ha :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Robocleanem mogę odkurzyć tam, gdzie wcześniej nie mogłam zwykłym odkurzaczem. Dołączonych do niego jest komplet końcówek, którymi np. czyszczę kaloryfer.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O hejcie tego użytkownika pisałem 5 komentarzy wcześniej. Dodam jeszcze rzetelne, potwierdzone przez renomowane instytucje opinie o Robocleanie:
http://roboclean-poland.pl/certyfikaty,3.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od dawna wiadomo że najlepszą bezpłatna reklamą jest zachwalanie swoich usług i towarów na publicznym forum. Nikt nie jest w stanie sprawdzic wiarygodności tych opini, no chyba że jest sie przedstawicielem odkurzacza wtedy ci idą na chama nie patrząc na nic. Nie tylko ci z Robocleana tak robią, wchodząc na inne tematy i pytając o opinie zaczyna się wysyp samozwańczych biznesmenów którzy to dają namiary na samych siebie że niby polecają jako zadowolony klient.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, warto tę sprawę nagłośnić. Użytkownik VIN/anonim/qty, często gadający sam ze sobą, od wielu miesięcy codziennie wypisuje wiele komentarzy, które wszystkie są negatywne. Czy tak zachowują się normalni użytkownicy? Pisze, że: akwizytory sprzedają po 8tyś, gdy tymczasem cena Robocleana wynosi 5,5 tys. Można to sprawdzić w firmie na fakturach lub na prezentacji. Dalej: ściągane są z chin po 150USD. Każdy, kto widział Robocleana już tylko na pierwszy rzut oka potrafi stwierdzić, że ta maszyna nie może tak mało kosztować, nie wspominając o wysokiej technologii w niej zawartej. Następne: mało tego sposób jaki to robią jest żenujący i haniebny. Gdzie, na której prezentacji, u kogo? Na takie pytania ten człowiek nigdy nie odpowiada. To proste, nie ma faktów, a jedynie wypisuje nie mające pokrycia z rzeczywistością oszczerstwa. Sprawę badaliśmy i okazuje się, że jest on pracownikiem konkurencyjnej firmy. Sprawa jest więc jasna... Poza kwestiami merytorycznymi wiele o tym użytkowniku mówi styl jego pisania, słowa, jakich używa. Oto przykłady: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. To pokazuje jego niski stopień kultury osobistej i zawężony horyzont intelektualny. Czy taki człowiek zasługuje na zaufanie? Czy można jemu wierzyć? Ze względu na to, że jest to jawny hejt, sprawą tą zajął się prokurator.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację może warto było by zwrócić na to uwagę i Trójmiasto powinno napisać o tym artykuł, jak za pomocą socjotechniki sprzedaje się dziś badziew w internetach. W końcu jak by nie patrzeć to co oni tu wyprawiają to nic innego jak zwykłe oszustwo i na to jest paragraf.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oni (akwizytorzy) mogą pisać opinie w ramach swoistej solidarności. Jest wiele oddziałów w Polsce więc nie ma problemu, żeby "pomagać" sobie wzajemnie z różnych komputerów, komórek. Zauważ, że opinie dotyczące jakiegokolwiek innego produktu są zamieszczane w necie w pojedynczych ilościach. Opinie robomiotły to masówka, co już jest nieprawdopodobne. Ponadto spróbuj zadać jakieś konkretne pytanie konkretnej osobie. Odpowiedzi nie uzyskasz, bo akwizytory nie pamiętają z jakiego komputera korzystał Roman, a z jakiego Veronica czy inna Petronela.
Odpowiedzi udzielała tylko Beata R.
Mam nadzieję, że jednak wiele osób nie da się nabrać. Ja ostrzegłem swoją rodzinę i znajomych. Pokazuję te wątki przy każdej okazji jako przykład oszustwa marketingowego.
Jeszcze chwila i ukażą się na ten temat artykuły w prasie i reportaże w TV.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...