Martyna - ocena (1) Świetny kontakt z klientem. Fachowa pomoc w wyborze plis. Szybki i... Martyna Maria - ocena (1) Polecam firmę ,montaż plis profesjonalnie i szybko we wtorek zamówienie a w... Maria Danuta K. - ocena (1) Już wielokrotnie korzystałam z usług firmy 3miasto i nigdy się nie zawiodłam,... Danuta K.
Elżbieta DOPKA - ocena (1) Zepsuła się mi plisa okienna (po kilku latach przetarła się linka boczna).... Elżbieta DOPKA Monika - ocena (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa, usługa wykonana na najwyższym poziomie,... Monika Angelika - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa! Atrakcyjne ceny, niezwykle szybki montaż i... Angelika Kamil - ocena (1) Poprosiłem o ofertę wykonania plis około 10 firm z Trójmiasta - rolety3miasto... Kamil Marcin - ocena (1) Wysoka jakość produktów i usługi. Szybki termin realizacji. Marcin Andrzej - ocena (1) Bardzo szybka realizacja zamówienia. Miła i profesjonalna obsługa. Bardzo... Andrzej wojciech.wal - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z plis. Duże okno 2x2 m oraz drzwi balkonowe. Duże... wojciech.wal Patrycja - ocena (1) Usługę miałam wykonywaną na dwie tury, najpierw moskitiery, później rolety... Patrycja Michalina - ocena (1) Serdecznie polecam usługi rolety3miasto, wszystko wykonywane pod klienta.... Michalina Riello - ocena (1) Bardzo profesjonalna firma, rzetelna, solidna i terminowa. Wszechstronna... Riello Zygmunt - ocena (1) Bardzo dobry kontakt z Panem Krystianem. Szybki czas realizacji - 4 dni od... Zygmunt Tomek B - ocena (1) Doradztwo ze strony Pana Krystiana trafione w dziesiątkę. Kolor jak i rodzaj... Tomek B Wioleta Pruszyńska - ocena (1) Doskonała, elastyczna firma, pomocna w trudnej sytuacji. miałam przyjemność... Wioleta Pruszyńska Basia - ocena (1) Rolety cudne Pan Piotr nam zamontował, A przy tym dobrą energią nieźle... Basia Marzena - ocena (1) Kontakt poleciła znajoma. Teraz ja polecam dalej. Profesjonalne wykonanie... Marzena Iwona - ocena (1) Szczerze polecam!!! Pan Piotr profesjonalista w swoim fachu, duża wiedza w... Iwona Paweł - opinia (1) Profesjonalni, rzetelni i punktualni a dodatkowo bardzo sympatyczni i chętni... Paweł