Maraton Sierpniowy Gdańsk (2) 19.08.2017 Stadion Energa dystans10km, półmaraton i maraton. Więcej info Fb Nona Rajd Rolkowy Swarzewo - Krokowa (1) 15 lipca w godzinach 10:00 - 17:00 - więcej informacji na FB stronie... Nona Rolkowa pielgrzymka (5) 17.08.-20.08 z Radomia do Częstochowy koszt 180zl Nona
3.06.2017 NightSkating w Krynicy Morskiej (1) Od 15:00 warsztaty i zawody, a o 19:00 przejazd. Wiecej info na Fb -... Nona 18.05. 2017 NS w Gdańsku (1) Start - Stadion Energa ;) więcej info na FB Nona Nightskating Pomorze - Gdynia (1) Pakujemy rolki i ruszamy :) 29.04.2017 Gdynia - ul. Wołyńska 2 godzina 19:00... Nona Mam rolki, ale nie umiem jezdzic (: (3) Moze ktos mnie nauczy? Jezdzilam kilka razy, ale byl problem z zatrzymaniem... Ona Gdzie jeździcie - Gdańsk Przymorze (3) Hej Mam 40-stkę i dopiero zaczynam przygodę z rolkami :) Skatepark koło... Michał Space ;) (3) Gdzie jeździcie na rolkach gdy zimno i pada? Nona Początkujący rolkarz (8) Witam zaczynam swoja przygodę z rolkami jestem z Gdyni Oksywie. Gdzie można... ja Rolki Sopot (1) Dziś wieczorem chcę wybrać się na rolki do Sopotu. Jak z nawierzchnią tam? Po... gdzie na rolki? (13) Trasy nad morzem, w Łazienkach Północnych czy ścieżka na Babich Dołach są... rolkarz Freestyle slalom (2) Hej :) Postanowiłam rozpocząć przygodę z freestyle slalom. Mam 18 lat i... Irena jazda figurowa na rolkach (8) Witam, jest ktoś zainteresowany jazdą na rolkach pod kontem jazdy figurowej.... mama synka Sprzedam kółka do rolek (1) http://allegro.pl/kolka-do-rolek-komplet4szt-90mm83a-hyper-lozyska-i619333014... Natalia dobry serwis rolkowy poszukiwany (18) Chciałabym dać do przeczyszczenia i nasmarowania łożyska. W serwisie... Małgosia myślisz, że CIEBIE to nie dotyczy? - B Ł Ą D !!! (2) Pewnie wiesz o nowej "brainwave" rządu Prawa i Sprawiedliwości, postulacie... tX Roleczki - Hallera - Jelitkowo, albo inna trasa... (2) Jest ktoś chętny na wspólne jazdy? :) Mała W grupie raźniej :) (12) Hej! Są wakacje a więc najlepszy czas na rolki! Tak sobie pomyślałam, że... ciachozkremem Pytanko - gdzie można podszkolić jazdę na rolkach w Gdyni? (2) Czy Ktoś się orientuje gdzie można podszkolić jazdę na rolkach w Gdyni -... pchełka