Szkółka na Przymorzu - towarzystwo (1) Hey jestem zainteresowana szkółką na przymorzu chciałabym nauczyć się... And Gdzie na rolki ? (41) Dziewczyny, Gdzie można na spokojnie pojeździć na rolkach ? Szukam miejsca... Natalia Rolki Street (3) Zapraszam wszystkich chętnych na wspólne rolkowanie po trójmieście. To juz... Daga
Rower, rolki, bieganie, zumba na plaży, wyjścia na piwo :-) (4) Hej! :))) Koleżanka do aktywnego spędzania czasu razem poszukiwana. Jeśli... Kas Rolki od zera + rower (9) Hej. Mam zamiar zacząć samodzielną naukę jazdy na rolkach. Czyli po prostu... PatrycjaG Wspólna nauka jazdy na rolkach (9) Hej, postanowiłam po kilkunastu latach wrócić do pasji z dzieciństwa i zacząć... M. Rolki Wrzeszcz/Zaspa -> Jelitkowo (2) Witam :) Szukam towarzystwa do wspólnej popołudniowo - wieczornej jazdy na... Ona :) Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) (1) Witam :) Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) Gdańsk jest... Mm Wiosna, wiosna ach to ty ;) (9) co prawda do wiosny daleko ale ale zapedy juz widac :) czas chyba zaczac... temida Nauka 28latka Rolkowania :) (3) Cześć, Mam 28 lat, chciałbym znaleźć osobę która poświęci trochę czasu i... Marr Gdzie fajny plac do nauki jazdy rowerem, rolkach? Gdańsk. (9) Dziewczyny gdzie uczycie swoje dzieci jeżdzic? Chodzi mi o jakis plac, kawał... wiśnia Rolki zimą (7) Hej, czy mamy jakieś miejscówki na przetrwanie tego mocnonieciepłego okresu?... Jemo Rolki a zakwasy (9) Wszyscy wiemy, że jazda na rolkach pobudza wiele mięśni. Niestety dawno nie... Ulka październikowe rolki (2) Moze ktos sie orientuje jakie panuja teraz warunki na torze rolkowym w... tomas paski klamry. Gdzie kupić? (1) Czy jest gdzies taki sklep? Mam całkiem fajne jeszcze rolki, ale niestety... Artur Dziękuję sympatycznemu Panu w okularach (1) za bezcenne rady dotyczące techniki jazdy, za naukę i zainteresowanie,... Inka Gdzie można jeździć na rolkach? (14) Każdy z nas lubi śmigać na rolkach po drodze rower, tylko jest takie małe... Domi Szukam partnerki do jazdy na rolkach (1) Cześć, przyjechałem do Gdańska w delegacje mam 27 lat i szukam miłej... Adam Nocny przejazd po gdańsku 31.07 (1) Czy jest ktoś chętny?... Michał chetnie na rolki.... (3) Kto ma ochote wyskoczyc i troche posmigac na rolkach ;)? tomas_28