Szukam chętnej koleżanki na wspólną jazdę na rolkach (29) Jestem początkująca a właściwie po latach przerwy przypominam sobie. Gdzie... Wiśnia koleżanka na rolki -gdynia pogórze (1) Szukam koleżanki z którą będę mogła zacząć od nowa jazdę narolkach. Ja-... gelbi Rolki, czy są chętni?? (3) Witam :) Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) Gdańsk jest... michiwoski-michal@wp.pl
Które rolki lepsze ? (2) Hej :-) mam zamiar kupić rolki zastanawiam się nad dwoma modelami pomóżcie... Agnieszka Pierwszy nocny przejazd rolkarski w Trójmieście (3) W czwartek, ten czwartek 24 kwietnia o godz. 20:00 odbędzie się pierwszy w... Karol Chętna na rolki? (4) Witam mam na imie kasia mam 25 lat i chciała bym teraz wyjść na rolki? Jestem... kgorzynska6 nauka dziecka jazdy na rolkach (10) witam! Poszukuję kogoś chętnego do nauki jazdy na rolkach np na bulwarze w... Kawka Rolki (5) Hej, poszukuje kogoś kto będzie chciał ze mną pojeździć na rolkach. Sama... mariah9@tlen.pl Rolki- Zielona Gdynia (2) jest ktoś chętny, może jutro ok. godz. 10 ? paula2411 Poszukuję nauczyciela, by mnie nauczył jeżdzić na rolkach (3) Witam. Kto chętnie mnie nauczy jeździć na rolkach? Byłam już dwa razy, jest... Lidia help help (1) Cześć pomoże, ktoś opłaca się kupić rolki SCREW LUNA patkaa Puchar Kaszub w rolkarstwie szybkim czyli Kaszebsczi Czelch 2014 (1) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy " -Miło mi poinformować ,że ustalono... Julian Ziółkowski Gdzie w Gdyni można kupić firmowe męskie rolki ? (6) Pytanie. Gdzie w Gdyni można kupić firmowe męskie rolki oprócz sklepu Intersport Caban a moze wspolne rolki w piatek 30.08 (166) hejka, jestem wprawdzie nowa na forum, ale moze znajde chetnych wsrod osob... Aniuta38 może rower? (54) chętnie poznam kogoś z okolić Borkowa, Łostowic, Kowal kto czasem lubi sobię... Monika rolki na Siedlcach (7) Hej, czy jest ktoś chętny wspólnie pojeździć np. wzdłuż Kartuskiej i może... Agata, 28 Rolki - freestyle slalom (11) Szukam chętnych do nauki freestyle slalomu na rolkach. Z kimś zawsze będzie... Aga Towarzyskie rolkowanie (117) Proponuję wyjście na rolki w Niedzielę 16 czerwca 2013 Miejsce: Sopot tor... _Mat_ Motocykl , rolki , rower - wspólne wypady ;) (4) Witam jestem z Gdyni 44 lata szukam pozytywnie zakręconych do wspólnych... Jaro Czy z Gdańska do Gdyni dojedę na rolkach? (3) Czy ścieżka nad morzem, z Gdańska do Gdyni, jest już w całości ukończona? Czy... Marta