OSK GODNY POLECENIA. (1) Kat C - żaden problem nawet dla kogoś, kto pierwszy raz usiadł za kierownicą... Jacek Gorąco polecam (1) Brak zastrzeżeń co do obsługi i kontaktu z każdym z pracowników. Wszyscy... Michał NAJlepsze SZKOŁA (1) Zmieniałam instruktora 2 razy . Pan Darek to świetny człowiek .Pozwolił mi... Paulina
Polecam ! (1) Witam wszystkich kursantów, serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Rondobis,... Błażej Super :D (1) Polecam :) Miła obsługa, super instruktor pan Jacek. Z nimi nauka to sama... Maja Gorąco polecam! (1) Polecam tę szkołę w 100%! Zdałem za pierwszym razem już drugi egzamin pod... Paweł Najlepszy Instruktor P.Marcin Stiefel (1) Mega pozytywne nastawienie do kursanta,solidne nauczanie,cierpliwość... Monika Polecam Rondo Bis :) (1) Polecam szkołe Rondo Bis ponieważ bardzo dobrze przygotowuję do egzaminów. Z... Paweł Polecam szkołę i Pana Darka M. :) (1) Zdałam za pierwszym razem, więc jeszcze raz chcę podziękować szkole i mojemu... Agnieszka Gorąco polecam (1) Witam zdałam za drugim razem,szkółka godna polecenia, a w szczególności... Agata Budynek bardzo polecam (1) Jak najbardziej polecam ! Nauka teorii na najwyższym poziomie , Polecam... Grzegorz Polecam RondoBis i instruktora TADEUSZA SZLENDAK! :) (1) Obsługa w biurze bardzo sympatyczna, łatwy kontakt. Wykłady z teorii świetne.... Alicja B. Zdecydowanie POLECAM! (1) Miałem kurs finansowany przez UE i nie wiem jak z cenami w OSK-ach, ale warto... Wrzesion Naprawdę polecam !! (1) Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez to szkołę jazdy,... Robert NR 1!!! (1) Gorąco polecam wszystkim szkołę Rondo Bis w Rumi. Przemiła i niezwykle... Magda K. Arek - opinia (1) Naprawdę dobra szkoła. Miła obsługa w biurze. Wykłady też spoko konkretne na... Arek Polecam (1) Bardzo dobry osrodek szkoleniowy. Obluga jak i kontakt z klientem na bardzo... Marek Serdecznie polecam! (1) Bardzo polecam Pana instruktora Piotra Dlugosza :) Świetnie wytłumaczy,... Monika .... (1) najlepsza szkoła jaką znam,polecam instruktora Pana Zbyszka-cierpliwy i... Monika Hebel SUPER (1) Ceny przystępne, szkolenie w bardzo fajnej atmosferze i do tego w miarę... Ania