Rozstaje

Spółdzielnie mieszkaniowe

Gdańsk, Leszczyńskich 4

rozstajanin - ocena (1) Mieszkam na Rozstajach od ponad 40 lat. Mam wrazenie, że w ostatnich latach... rozstajanin spółdzielca - opinia (1) Na terenie osiedla SM Rozstaje na gdańskiej Zaspie panuje brud, brud i brud.... spółdzielca Jurek - opinia (2) Pewne rzeczy się nigdy nie zmienią Jurek
Brudno i drogo zero organizacji (8) Na rozstajach powstały zmiany kosztem mieszkańców Brak dozorców a jak... Mieszkaniec Rozstajów dramat (10) Ludzie którzy tam pracują mają za nic obietnice. Nawet wtedy kiedy obietnice... lokator Jest ok spoldzielni roztaje (1) Nie jest brudno w spoldzielni Rozstaje .Sama tam sprzątam, odśnieżanie też... Zyczliwa Bartek - opinia (8) Spółdzielnia blokuje nam dostęp do konkurencyjnych usług TV i Internetu. Nie... Bartek Rada Nadzorcza (1) Członkowie SPółdzielni!!! 8.09.2015 r. odbędzie się bardzo ważne zebranie... Jolanta członek spółdzielni od w Żenada! (3) W spóldzielni nic nie można załtwić! Ludzie którzy tam pracują i to za nasze... mieszkaniec **** (3) Jestem zadowolona że mieszkam na Rozstajach dzielnica się zmienia na korzyść,... Danka stare sprawy ale nasze pieniądze!!!! (1) Obecne władze spółdzielni na stronie o sprawach bieżacych spółdzielni(www... zaspianka Emeryci spoldzialnia rozstaje (3) Nie rozumem dlaczego społdzialnia mieszkaniowa rozstaje zatrudnia samych... LOKATOR Spóldzielnia ma nas w nosie !! (6) Jedna z najdroższych spóldzielni w Gdańsku , ale 0 dosłownie wielkie zero... pielęgniarka wiecznie zmęczona n SM Rozstaje super (4) mieszkam na Leszczyńskich 5 od ostatnich lat poprawa na lepsze place zabaw... Asia SM ROZSTAJE NADAL NA STARYCH ZASADACH I ZE STARYM STATUTEM? (4) Obsługa jak za czasów PRL, gdy próbuję cokolwiek załatwić, to czuję się jak... CZAS ZATWIERDZIĆ NOWY STATUT Rozstaje i blok przy Kombatantow 4 (2) Odwiedzilem kolezanke mieszkajaca w tym bloku, akurat poprzedniego dnia... Mikael Śmietniki (1) Zarząd nie przygotował osiedla do nowej organizacji wywozu śmieci. W miejsce... Safran Rozstaje (3) Mieszkamy tu kupe czasu. Moi rodzice od kiedy postawili nasze bloki a ja... Jok UWAGA!!! UWAGA!!! (16) Przestrzegam każdego kto chce sobie kupić mieszkanie na terenie tej... medonibek mieszkaniec SR Chyba najgorsza spóldzielnia w mieście. (4) Nie tyle spółdzielnia co zarząd i rada nadzorcza. Dezinformacja,... Mirek