Wdzięczna - opinia (1) Świetna szkola, empatyczni nauczyciele. Poziom nauczania bardzo wysoki,... Wdzięczna system oceniania (4) Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania , a system oceniania jest zły - z... Grażyna Me - opinia (2) Wrażenia złe, brak ciepła w szkole co doprowadza do szału, wieczny hałas Me
Tragiczny system komunikacji (5) Brak porozumienia rodzic - nauczyciel. Archaiczny system oceniania,... Paulina Aleksandra - opinia (1) Prężnie funkcjonująca placówka. Aleksandra - opinia (1) Moj syn chodzi i jestesmy bardzo zadowoleni. z czasem coraz gorzej (1) strasznie spadł poziom nauczania przedmiotów ścisłych, masakra , zastanawiam... inż. Super szkoła osiemdziesiątka!!!!!! (2) Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, m.in. p.Magdę, p.Małgosię, p. Krzysia i... absolwent Totalna porazka !!!! (3) Szkołę polecili mi znajomi - na samym początku szkoła była ok. Ale jak się... Zawiedziona kiepsko (6) Szkoła z roku na rok dużo gorsza.Pani dyrektor upycha dzieci spoza rejonu... Matka poza reklamą nic (3) na poziomie klas 2 - 6 oddziałów.. z małej klimatycznej szkoły zrobił się... mama ucznia Jeśli zastanawiasz się czy wysłać dziecko do tej szkoły to ... (1) ... nawet się nie wachaj!!! Chodziłem do twj szkoły 7 lat (6 klas i... Kuba Ś. :) Rozczarowanie (3) Po wizycie na dniach otwartych w marcu i baaardzo pozytywnych wrazeniach... Stefan Zawiedziona (8) Najważniejsze co trzeba zmienić w tej placówce to panią dyrektor.Myślę , że... mama szok (3) Witam, muszę się z Państwem podzielić ostatnią nowiną jaką moje dziecko... zbulwersowana mama Super Podstawówka (1) Szkoła piękna, kolorowa i zadbana, nauczyciele zaangażowani w swoją pracę,... matka Zadowolona (1) Moje dziecko uczęszcza do szkoły trzeci rok i jestem zadowolona. Szkoła... mama zawiodłam się (3) Szkołę moje dziecko lubi, ja również doceniam starania i zaangażowanie... kobieta Mon - opinia (2) Pozdrawiam wszystkich wspaniałych nauczycieli, a w szczególności p.... Mon Szkoła wyrózniająca się sposród innych (1) Syn jest w tej szkole drugi rok, więc moje spostrzezenia są jak najlepsze.... Mama pierwszoklasisty