Justyna - opinia (2) Nie będę wypowiadała się od nośnie nauczycieli temat rzeka. Pozytywną osoba... Justyna WB - opinia (1) Miałem zostać w tym miejscu zatrudniony jako nauczyciel języka polskiego.... WB Rodzic - opinia (1) Dramat. Typowy polski moloch. Dyrekcja problemy zamiata pod dywan. Bardzo... Rodzic
Porażka (1) Uczkończyłem tą szkołę od klasy "0" kiedy jeszcze był "Stary Derektor"- to... dsa Nie polecam (1) Moja wnuczka bała się kolegów, pedagodzy nic nie pomogli w rozwiązaniu... Babcia dziecka Super szkoła w Gdyni (1) Do tej szkoły chodziłem od 2 semestru, ponieważ przeprowadziłem się na... Damian Tę szkołe bardzo Polecam (1) Ta szkoła jest genialna Damian Szkoła super! (2) Polecam PL Rewelacja (1) Wspaniała atmosfera, nauczyciele zaangażowani, wymagający, ale przyjaźni i... krzysiek szkoła (1) Szkoła Jest Fajna polecam lecz połączenie z gim niejest dobrym rozwiazaniem... Mleko tam jest super !! (1) sp 47 jest na prawde rewelacyjną podstawówką xD ma wspaniałych nauczycieli... peki