... - opinia (1) Niestety, ale wszystkie negatywne komentarze, które już zostały tutaj... ... Łukasz - opinia (1) Jestem zadowolony z wyboru uczelni, "ludzka" kadra, ciekawe przedmioty, dużo... Łukasz Zdecydowanie odradzam (2) Studia bardzo drogie, ponad 4000 tys. za 1 semestr, jednak nic więcej poza... Adam
Swps Sopot (1) Jak najbardziej polecam ! Świetna kadra i wysoki poziom nauczania. Gho Zbyt droga (1) Kończyłam studia podyplomowe. Moim zdaniem abstrakcyjne ceny nie są adekwatne... Krystyna Nie tylko dyplom. (1) Dużo wysiłku i pracy kosztowało to by móc się jednocześnie utrzymać w... zadowolona Najlepsza Szkoła Wyższa (1) Okres studiów na SWPS był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Miałam to... Maja Bardzo dobra uczelnia, polecam każdemu kto wiąże swoją przyszłość z psychologią. (1) Największą zaletą uczelni jest fakt, że nie daje gotowych rozwiązań, tylko... studentka Masz pieniądze-skończysz studia. (3) Poziom nauczania z roku na rok pozostawia wiele do życzenia. Liczba godzin... absolwentka Zenada (3) uczelnia nastawiona na kasę, kadra no cóż mają studenta za "zło konieczne",... Ania Polecam SWPS (1) Jestem absolwentem SWPS i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Zawsze można... absolwent M ile za różnice programowe? (1) witam, chcę przenieść się na studia dzienne na swps, wcześniej studiowałam... studentka Nie, nie i jeszcze raz nie. (8) Odradzam każdemu tą uczelnie. Poziom kiepskiego liceum + niekompetentna kadra... Tomasz Warto czy nie? (2) Czesc. Zastanawiam sie nad rozpoczecie nauki w swps w sopocie. Wiem ze jest... olga Psychologia dla mgr (8) Nie polecam tej szkoły!!! Bardzo, ale to naprawde bardzo dużo nauki, zjazdy... OLA Problem - ROK I (1) Mam problem. Nie potrafię ogarnąć planu, nie wiem kiedy zaczynają się zajęcia... An rewelacja! (1) Cudowna kadra, zaangażowana, z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem... Marakesz SWPS SOPOT (1) Nie polecam NIKOMU tej szkoły, ze względu na to że władze tamtejszej szkoły... oburzona nie polecam (2) nie zdecydowałabym się drugi raz na tę uczelnię. zajęcia kończę o 18:45.... ona SWPS ale nie w Sopocie (1) SWPS faktycznie może i jest świetną uczelnią ale nie w Sopocie. Tutejszy... Studentka83