Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

Rewelacyjna restauracja (1) W Santorini byliśmy już kilka razy, zawsze było bardzo smacznie i... B. Pysznie i z klimatem (1) W Santorini byliśmy już kilka razy zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Tym razem... A&M wakacje na wybrzeżu (1) Po namyśle, gdzie zjeść obiad, wybór padł na restaurację grecką. Gdynię... Jacek i Ola
bez zarzutu (1) wakacyjny chillout na tarasie Santorini. Był to jeden z najlepszych... Dżery Rozczarowanie (1) Sezon = zero szacunku dla klientów. Rok temu było tam lepiej. Kelnerki trzeba... MmS Pogorszyło się bardzo (1) Jestem rozżalona, bo uwielbiałam obiady w Santorini latem. Tymczasem w tym... Ewa Cudownie (1) Wybrałam się do Santorini któregoś niedzielnego popołudnia skuszona opinią... Eliza Gdańszczanka POLECAM (1) Serdecznie polecam restaurację. Profesjonalna i bardzo miła obsługa.... Kineczka Polecam (1) Polecam zwlaszcza bifteki i souvlaki- naprawde wspaniale przyrzadzone mieso.... Mela Grecki wygląd a brak menu. (2) Odwiedziliśmy Santorini ostatnio ze znajomą, gdyż szukałyśmy greckiej... Wanda Cudnie (1) santorini odwiedzam z chlopakiem raz na jakis czas.jedziemy tam,az z... Wiesia Miało być tak pięknie... (1) Jedzenie nie ma nic wspólnego z kuchnią grecką, prawdopodobnie kupione w... Marta a było tak miło (1) nie byłam w Santorini już rok, restauracje bardzo dobrze wspominałam myśląc o... Konstancja rewelacja:) (1) Witam:). Mieliśmy dziś w Santorini imprezę rodzinną na 10 osób. Jesteśmy... Vojciksson Wakacyjnie! (2) Santorini przyciągnęła nas ceramicznym wejściem z ul. Starowiejskiej (od razu... Maciek Super! (1) Byliśmy tam pierwszy raz i się nie zawiedliśmy, pomimo, że w poniedzialkowe... mich Jola - opinia (1) Niepozornie schowana knajpka z klimatem.Rewelacyjny wybór dań,błyskawiczna... Jola DRAMAT ! (4) Wczoraj wraz z moim ukochanym trafiliśmy do Santorini, ponieważ w Pueblo na... Luna tym razem słabo (1) mimo miłej obsługi tym razem się zawiedliśmy. tzatziki były po prostu... picio Rewelacja!!! (1) Santorini to nasza ulubiona restauracja! Jedzenie pyszne i w 100%dorównuje... Agata