Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

polecam (1) Pyszne jedzenie, nie można się zawieść. A przy tym obsługa wprowadza bardzo... Marta Rewelacyjny klimat! (1) Wizyta w Santorini pozostawiła na mnie i moich znajomych bardzo pozytywne... Domi oszczednie (1) Zamowilem z moja pania polmisek mies dla dwojga jak go przyniesli to ogarnal... tomi
Atmosfera wspaniała!! (2) Piękny ogród ze stolikami,ptaszki ćwierkają,jedzenie pyszne,obługa... Tomasz Kafarski polecam (2) to smutne, czytając opinie napotykam niekiedy na teksty, napisane w wielkiej... GOGA Olik - opinia (1) Bardzo przyjemna restauracja,fajny klimat,super miła obsługa i przede... Olik polecam!! (1) Oryginalne wnetrza, potrawy jakich nie zjemy nigdzie indziej w Gdyni :) Zima... Kate polecam (1) goraco polecam. mimo duzej ilosci klientow i ciaglej rotacji obsluga bardzo... agarth Nie polecam!! (2) Byłam w tej restauracji ogólnie 2 razy.Ostatnio zawitałam z chłopakiem tam w... Moniczka Miejsce z charakterem (1) Bardzo fajne miejsce,nietuzinkowy wystrój,dobre jedzenie ,sympatyczna... Stasia zmiana na gorsze niestety (1) zmiana na gorsze niestety średnio 3-4 razy w roku bywam w Santorini.... jacek ODKRYTY RAJ (1) Byliśmy z dziećmi i właściwie zapomnieliśmy o nich.Miały piaskownicę ,swoje... Kamila i Tomek Isabella - opinia (1) Urzadzona ze smakiem i w dobrym guscie tawerna.Swietna atmosfera i bardzo... Isabella Godne polecenia (1) Jak w Grecji.Dobre jedzonko i klimacik.Przemiła obsługa.Byliśmy... Ewelina M. Zdecydowanie odradzam! (1) Wizualnie restauracja prezentuje się rewelacyjnie. Po przekroczeniu progu... Joanna Santorini -jest do czego wracać (1) piękny słoneczny taras, pyszne jedzenie-zwalające z nóg, piękne kobiety w... Karol L. Świetna obłsuga, dekoracje dań i klimat ! (1) Poczuj się jak w prawdziwej Grecji, wystrój, poziom obsługi, czystość i... Tomasz Mikłaszewicz Prawdziwa Grecja (1) Jak w tytule. Bez zbytecznego zadęcia, bez wygórowanych cen, za to z... Pedros Niebo w gębie !! (1) Jedzenie bardzo dobre,!Osmiornica,kalmary,kieftedakia,sałatka grecka... Marek mieszane uczucia (1) Lokal sam w sobie do przyjęcia (zarówno lokalizacyjnie jak i wystrojowo),... meeshoo