Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

NAJLEPSZY GYROS W MIEŚCIE!!! (1) uwielbiam gyros w Santorini. zdecydowanie najlepszy w Trójmieście. do tego... wojtek NIGDY WIĘCEJ! (1) Niestety nie mogę polecić tego lokalu. Mimo całkiem dobrej obsługi i miłego... konsumentka Naprawde fajne miejsce (1) bardzo smacznie, miła obsługa, pyszne jedzenie w dobrej cenie. Byłem z grupą... Kazimierz
Miło i sympatycznie (1) Bardzo mi się podoba wystruj jest bardzo miła obsługa dobre jedzenie i... Katzrzyna Demkowska Miło i sympatycznie, no i smacznie (1) Może i nie jest to olbrzymia restauracja, ale niech to będzie jej zaletą.... Tom Naprawde fajne miejsce (1) Byłem tam ze znajomymi.Wszyscy bylismy zachwyceni.Bywamy czasem w Grecji i... Radosław Pyszne jedzonko w miłej atmosferze :) (1) Wybrałam się tam przed wyjazdem do Grecji - chciałam sprawdzić jakie... Agnieszka Very very good (1) Very very good Jackski Jedzenie,obsluga i wystroj :) Tego nie ma nigdzie Indziej :) (1) Wiec zaczne od tego ze to nie pierwsze miejsce gdzie bylem... Odwiedzilem... Dr rewelacja (1) Większość z nas, miłośników kulinarnych podróży, ma swoją ulubioną... stały bywalec Fajny grecki klimat (1) Wrażenia jakie pozostały mi po wizycie w "Santorini" są jak najbardziej... Alex nie polecam santorini, dlatego ze: (1) bylem wczoraj w santorini z kumpela i nie polecam tej knajpy, dlatego ze: -... Kuba polecam (1) naprawdę polecam. wszsytko na plus. ola Miłe i spokojne miejsce z dobrym jedzeniem (1) Jedzenie naprawde pyszne, ceny znośne, obsługa bardzo miła, muzyka w tle i... Sebastian Rewelacja (1) WSzystko rewelacyjne i popieram przedmowce-najlepsze kalmary jakie w zyciu... Pati Rewelacja! (1) Po paru latach odwiedzania restauracji i innych jadłodajni trójmiejskich, z... rektor wdu.pl przepyszne jedzenie (1) atmosfera cudowna, jakosc potraw genialna -zeberka -jak najbardziej polecam,... Kasia Super (1) Super atmosfera i miła obsługa. Warto przyjśc pod wieczór gdy na patio świcą... Ala Piotr - opinia (1) Bardzo fajny wygląd i wystrój, miła obsługa, jedzonko bardzo dobre i ładnie... Piotr