Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

Wrócimy. (1) Jedzenie bardzo dobre, godne polecenia. Jako wegetarianka często muszę się... Aga ok,ale na raz... (2) byliśmy w santorini wczoraj. Kelnerka uprzejma ( tylko potem podczas jedzenia... Ola BARDZO FAJNA KNAJPKA! :) (1) Już kilka lat temu słyszałam od znajomych, że to fajna knajpka i potwierdzam... West Palm Beach
nasza ulubiona restauracja! (1) klimat- super- i nie mam tu na myśli tylko wystroju ale całość. Wchodzi się... Marika i Sebastian Polecam (1) Polecam ta niewielka, ale klimatyczna restauracje. Jeżeli ktoś ma ochotę na... Iw POLECAM (1) byłem z dziewczyną; ma wyszukane gusta;a jednak nie narzekała; wystrój,... Cinek :-) (1) Pyszne jedzenie (świetnie przyprawiony gyros i souvlaki oraz przystawka z... Karola Świetne miejsce! (1) Restaurację polecili nam znajomi i spędziliśmy czas wyjątkowo miło, taki... Migotka brawo! (1) Na początek zaznaczę, że jestem bardzo wymagającym klientem, który... kan NIGDY WIĘCEJ!!!!!! (2) wystrój przeciętny, widać, że przydałoby się tam odświeżenie, ale przejdźmy... Robert Klimatycznie! (1) Można poczuć grecki klimat. Pyszne jedzenie i niezmienny urok tego miejsca... Alicja jedna z lepszych restauracji w trojmiescie (1) bywam w Santorini od kilku lat dość regularnie bardzo dobra kuchnia na... Leszek restauracja ze smakiem i klimatem (1) W Santorini bywam dosyć czesto uwielbiam klimat tam panujacy grecka muzyke i... nini DOBRE JEDZENIE (1) POLECAM MATI Pelna uroku restauracja.Prawdziwy grecki klimat (1) Witam..Bylismy z rodzina pierwszy raz w Santorini,uwielbiamy kuchnie... Chris NAPRAWDE POLECAM (1) Wspaniała Restauracja,ciepła atmosfera,ładnie ,miła obsługa i dobre... Ewa Zacisznie w samym centrum! (1) Do restauracji trafiliśmy spontanicznie. Mile zaskoczył nas wystrój oraz... Ania i Wojtek POLECAM, PYSZNE JEDZENIE, PRZYSTĘPNE CENY, ŚWIETNA OBSŁUGA (1) Lokal odwiedziliśmy w piątek wieczorem. Zaraz po wejściu zostaliśmy powitani... MoniQue miły lokal! (1) Byłem pierwszy raz na spotkaniu biznesowym,naprawdę polecam wszystkim,miła... Romuald Bardzo mila atmosfera... (1) Mimo dużego ruchu i gwaru,mozna milo porozmawiać z rodzina z która miałam... marta