Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

Beata - ocena (1) Byłam dzisiaj super jedzenie polecam miła obsługa i bardzo klimatycznie. Beata grzegorz - opinia (1) odwiedzilismy santorini wczoraj wieczorem warto bylo bardzo milo spedzilismy... grzegorz pw - opinia (1) Świetne miejsce, w samym centrum, a schowane dzięki bardzo przemyślanej... pw
Iwona - opinia (1) Już drugi raz skusiliśmy się z mężem na pyszne jedzonko z Santorini. I nie... Iwona super jedzenie (1) ekstra żarcie , przepyszne kalmary -polecam , duży piękny ogród, miła obsługa Kasia k. - opinia (1) Jem tam regularnie od kilku lat. Polecam. k. Porównanie (1) Generalnie to polecam Wam do sprawdzenia kuchni w El Greco. Horiatiki,... Magda Super miejsce (1) Super greckie miejce Joanna uwielbiam (1) Jedno z najlepszych miejsc w trójmieście - od lat wysoki poziom!!! wojtek Dla mnie super (1) Baranina i jagniecina pierwsza klasa. Na przystawke polecam osmiornice. Gdynianin Klimatycznie (1) Pyszne jedzenie, dobra obsługa, Przystępna cena Dorota Santorini... (1) Niestety danie typowo greckie jak gyros dalekie od oryginału , zamiast sosu... witela Bardzo zadowoleni (1) Klimatyczna restauracja z na prawdę pysznym jedzeniem, nie widzę problemu,... Jolanta Nie, nie, nie. Absolutnie nie warto. (1) Niezjadliwe jedzenie, wieje taniocha, a ceny w menu nie takie niskie. Do... Radoslaw Santorini na Swietojanskiej NIEBEZPIECZNE KLIMATY (1) W restauracji Santorini zostalam oszukana. Doliczono mi do rachunku pozycje z... Agnieszka Przyjemne wejście, rozczarowanie jedzeniem, chaos przy wyjściu (1) Udaliśmy się do tej restauracji ze względu na dobre opinie w internecie, ale... Dawid Pysznie i miło (2) Wchodząc do Santorini czujesz się jak w greckiej tawernie. Pyszne owoce morza... Patryk Wspaniałe miejsce (2) 2 tygodnie temu wybraliśmy się z narzeczonym i znajomymi na obiad do... Renata Obsługa beznadziejna, odradzam zdecydowanie!!! (1) Weszliśmy w piątkowy wieczór, ogródek pełen, jeden wolny stolik na ogórdku,... Piotr Kolejna nasza wizyta i kolejny raz bardzo pozytywnie (1) W Santorini bywamy raz na jakiś czas i za każdym razem jest super. Jakość... Piotr