Saveetat

Studia tatuaży

Sopot, al. Niepodległości 767

Świetne Studio !! (1) Razem z Żoną szukaliśmy dobrego studia tatuażu pomogło nam w tym... Robert Polecam z czystym sercem, nie pożałujecie Państwo !! (1) Krzysiek jest fachowcem,na dodatek przemiłym człowiekiem. Atmosfera podczas... Karolina studio godne polecenia (1) Dołączam się do opinii, że to najlepsze studio. Atmosfera bardzo przyjemna,... Klaudia
Tylko i wyłącznie! :) (1) Pierwszy tatuaż zrobiłam u Krzyśka po opiniach na trójmieście i nie pozostaje... Kasia Tip-Top!!! (1) Pelen Profesonalizm. Krzysiek to z****. fajny i ukladny gosc. Super ceny.... Dawid Rewelacja! (1) Polecam! Profesionalista, wyluzowany,zdolny . Szybko i tanio;] Napewno... Natala Polecam w 100% (1) Polecam saveetat w 100%, wczoraj zrobiłem swój pierwszy tatuaż... - Jestem... lu ramoncia - opinia (1) korzystałam 2 razy, pierwszy kolczyk robił mi Rafał a drugi Krzychu, obaj... ramoncia REWELACJA-POLECAM! (1) Moim zdaniem najlepsze studio tatuażu w trójmieście!!! Zrobiłem portret synka... Kobo Najlepszy!! (1) Do studia przyszłam z własnym wzorem a wyszłam z projektem Krzyśka, za co... Monika Bomba !!!!! (1) R E W E L A C J A ! ! ! Krzysiek poprawił mój stary tatuaż, na którym paru... Agnieszka co tu dużo gadać (1) tatuaż u krzycha robilem od lutego sesjami poniewaz zajmuje całe ramie i... sebastian Zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z tatuazu ktory zrobil mi Krzysiek. Jest on bardzo... Natalia SAVEETAT RULEZZZ! :) (1) Wczoraj kolejny raz odwiedziłem Krzyśka i kolejny raz się nie zawiodłem -... Alex NIEWIARYGODNE!!! (1) Tego co mam na sobie, nie da się opisać żadnymi słowami!!! Krzysiek... Jarek beata - opinia (1) Krzysiek zrobił mój pierwszy tatuaż. Nie spodziewałam się że będzie aż tak... beata Bardzo dobre studio (1) Bardzo przyjemna atmosfera, fajna muzyka i zdecydowanie pozytywne nastawienie... Jacek Gorąco polecam, zwłaszcza na pierwszy raz (1) Przyszłam dziś, w sumie wczoraj, LEKKO zestresowana, ale wystarczyło... ikate Polecam!! (1) Wszystkim osobom, którzy cenią profesjonalizm i fajną atmosferę, polecam... Kasia Dobra robota! (1) Polecam robić tam dziarkę, jest tanio, miła obsługa, Krzychu daje radę! Z... RomeY