Saveetat

Studia tatuaży

Sopot, al. Niepodległości 767

savetat. (1) nie polecam. wybujałe ego tatuatorów, nieprzyjemna atmosfera. za duzy wybór... K ŻYJ KOLOROWO! (1) Żyje tak by było kolorowo i doświadczam tego nie tylko do okoła siebie ale i... Jacek Magdeburg Moja wizja :-) (1) Szczerze polecam , sterylnie , profesjonalnie, mega skupienie podczas... Konstancja
Pełen profesjonalizm (1) Wszystko wykonane bardzo dokładnie, czysto i sterylnie, w studio miła... Daria Polecam! (1) Zdecydowanie polecam. Wszystko profesjonalnie i sterylnie wykonane. Zrobili... x ZADOWOLONA :) (1) Dziś przekłułam brode i brew. Super przyjemny mężczyzna o cieplym głosie to... DzikiWiatr Zdecydowanie TAK ! (1) Jestem bardzo zadowolona. Świetny efekt końcowy, studio estetycznie urządzone... E. SAVEETAT NAJLEPSZE STUDIO!!!! (1) Polecam wszystkim! Chłopaki mają niesamowite podejście do klienta,... Kaśka Najlepiej!! (1) Najlepsze studio jakie znam..Szczerze Polecam !!!Megaa atmosfera mega... Claudia Rewelacja (1) Profesjonalne podejscie i wykonanie perfekcyjne, mila atmosfera, szybki... Daniel Nie ma innej opcji! (1) Polecam wszystkim moim znajomym. Sama byłam tam ledwie wczoraj i jestem mega... Anka TYLKO SAVEETAT !!! (1) Jeśli się dziarać to tylko w SAVEETAT! Gorąco polecam! geta Rewelacja! (1) Co tu się dużo rozpisywać. Pełen profesjonalizm. Dziękuje Krzysiu :) Z całego... Gosia Polecam (1) Wysoka jakość, dobra cena, profesjonalizm. prem Saveetat i tylko tą nazwę zapamiętajcie (1) Mam dwie dziary, trzecią również umówiłem w tym studio. Mam zarówno dzieło... Wodzu ;) (1) Pełen profesjanalizm:)Fachowcy w swojej dziedzinie;)Jeszcze raz dziękuje... Honey Rewelacja. (1) Zdecydowałam się zrobić tam mój pierwszy tatuaż i nie żałuję. Świetna... karolina Rewelacja! (2) Zgłosiłam się do studia z zamiarem zrobienia kolczyka w języku. Tak się... koko Gorąco polecam! (1) Studio o najwyższym standardzie. Wykonywałam tam swój pierwszy tatuaż i nie... eljott Polecam wszystkim! (1) Od jakiegoś czasu tatuuję się u Radka, bardzo podoba mi się jego oryginalny... ola