Saveetat

Studia tatuaży

Sopot, al. Niepodległości 767

NAJLEPSZE STUDIO W TRÓJMIEŚCIE!!!!!!! (1) BARDZO DŁUGO SZUKAŁAM WZORU DLA SIEBIE W INTERNECIE-JAK SIĘ OKAZAŁO BEZ... ALA Krzysiu wielllkie dzieki!!!! (1) boze to co mialam na ramieniu nie granuczylo z ludzka wyobraznia jak moze... mariola REWELACJA (1) Super podejście do klienta i to od pierwszej minuty. Krzysiek jest... Iza
PEŁEN PROFESJONALIZM !!! (1) Mam już wiele tatuaży,które robiłem w różnych studiach...ale dopiero w... ADAM POLECAM!!! (1) Gość jest niesamowity!!!Najlepsze studio w trójmieście!!!Polecam!!! elka Rewelka (1) Zrobiłem sobie mój drugi tatuaż właśnie w Saveetat - kiedy zobaczyłem jakie... Alex POLECAM !!!!! (1) Szukałam tatuatora z trójmiasta i bardzo sie ciesze ze trafilam do SAVEETAT.... FAHIMA Ludzie słuchajcie!!! (1) jak macie się dziarać to tylko tu. Zadnej ściemy, lipnej farby i tym... D. Polecam (1) Wzór tatuażu wykonany perfekcyjnie.Krzysiek naprawdę ma niezwykły talent i... jac Polecam ! (1) Już od dłuższego czasu zamierzałem zrobić tatuaż. Po dokładnym rozeznaniu... bodaq SAVEETAT the best (1) Co tu bede sie dużo rozpisywac...Robiłam sobie u Krzyśka tatuaż,... Iga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Super obsługa, wszystko z*******e , kto byl to wie, kto nie był niech idzie... orzecho moja opinia (1) Rewelacyjna obsluga i bardzo niskie ceny, polecam kazdemu. Rrofesjonalny... Robson POLECAM (1) Jako pierwszy klient Saveetat w tym roku moge jedynie napisac REWELACJA.... Skrzypol jaroo - opinia (1) dzisiaj sie tam dziaralem.wyszlo super polecam to studio . wielkie dzienks za... jaroo Świetne studio naprawdę polecam... (1) Raz się wydziarałem gdzie indziej i to była wielka wtopa. Na szczęście... Danko_rzeznik ingaki (1) Witam! W tym studiu robiłam wiele kolczyków i jestem z nich bardzo... ingaki Kto się nie dziara ten fujara -Jak się dziarać to tylko TU!!!!!! (1) Świetne studio polecam gorąco dziaram się tylko tam i gdzie indziej nie... ManieK