Skarabeusz Tattoo

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 71/6

Borygo - ocena (1) Bardzo mnie zafascynowało z jakim profesjonalizmem i pasją jest to studio... Borygo Ilona - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, staranność w wykonywaniu swojej pracy.... Ilona Marcin i Magda - ocena (1) Maciej i Domi Najlepszy duet super ludzi Marcin i Magda
Jacob - ocena (1) Najlepsze studio w jakim byłem, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu. Jacob ANIA - ocena (1) Najlepsi! :) Polecam z całego serca. ANIA Maciek - ocena (1) Super obsługa. Rewelacyjna pomoc i pomysł na tatuaż. Same plusy! Maciek Jupiter - ocena (1) Super studio! Jestem bardzo zadowolony. Zdarzyło mi się wracać i wiem, że... Jupiter Sebastian - ocena (1) Poleca petarda jestem pod wrażeniem obsługi i zaangażowania w swoją pracę Sebastian Paweł Hommel - ocena (1) Słowa nie opiszą, poziomu profesjonalizmu i stopnia mojego zachwycenia po... Paweł Hommel Adrian - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta Adrian Kasia - ocena (1) Robiłam tatuaż u P. Maćka! Super podejście do ludzi i wykonane starannie , na... Kasia Xxx - ocena (1) The best tatoo !!! Xxx Marta - ocena (1) Profesjonalne studio tatuażu Marta Iwona - ocena (1) Polecam, bardzo dobrze wykonują tatuaże Iwona Karolina Pieper - ocena (1) polecam bardzo jestem zadowolona z uslugi Karolina Pieper Maciej - ocena (1) Miła atmosfera. Można się dogadać o tatuaż i cenę. itp. Dobre doświadczenie... Maciej Sylwia - ocena (1) Najlepsze wykonania tatuaży , najlepsze studio Sylwia Maciej - ocena (1) Super studio, polecam Maciej Klaudia - ocena (1) Miła sympatyczna obsługa, przyjemna atmosfera, tatuaże wykonane profesjonalnie Klaudia Szef - ocena (1) Mega mila obsługa super tatuaże Szef