Kamil - ocena (1) Z usług tego serwisu korzystam już od kilku sezonów i nigdy się nie... Kamil Przemek - ocena (1) Do przeglądu miałem 5 rowerów. Czas do realizacji super, kilka dni ( tuż... Przemek Robert - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór. Znalazłam rower dla siebie... Robert
Gienek - ocena (1) Szybko ,sprawnie i z uśmiechem . I dużą wiedzą tematu . Polecam i zachęcam... Gienek Julia - ocena (1) Polecam, szybko, sprawnie i rower gotowy do jazdy. Napewno skorzystam ponownie. Julia Dominika - ocena (1) Świetny serwis. Pełen profesjonalizm. Szybko, fachowo i miło za bardzo... Dominika Andrzej - ocena (1) Bardzo polecam pana Kubę .Chociaż przyjechałem z rowerem elektrycznym którymi... Andrzej Rafał - ocena (1) Rower zrobiony szybko i sprawnie. Polecam wszystkim, szczególnie wygodne... Rafał Artur - ocena (1) Z Panami Zbyszkiem i Piotrem współpracuję od roku 2010. W tym czasie kupiłem... Artur Krzysztof - ocena (1) Polecam każdemu! Pan nadzwyczaj miły. Szybkie terminy, usługa wykonana bardzo... Krzysztof Antek - ocena (1) Super sklep i profesjonalny serwis. Bardzo Polecam Antek Adam - ocena (1) Polecam z całego serca. Pan Kuba jest specjalistą i podchodzi do roweru... Adam Michu - ocena (1) Super obsłyga, szybko i bardzo profesjonalnie zajeli sie moim pojazdem.... Michu Marcin - ocena (1) Polecam szybko i sprawnie za rozsądne pieniądze. Marcin Easy - ocena (1) Fatalna, znudzona obsługa, nie polecam. Easy Darek - ocena (1) Przyjechałem z rowerem do regulacji. W 30 min. wszystko zrobione na miejscu.... Darek Paula B. - ocena (1) Bardzo sprawna, pokuszę się nawet o słowo ekspresowa usługa. Koło naprawione,... Paula B. Ewa - ocena (1) Polecam serwis .Szybko i sprawnie naprawiają i duży plus że przyjeżdżają do... Ewa Krystian - ocena (1) To sklep nie tylko z rowerami, ale i z pasją. Mile byłem zaskoczony obsługą... Krystian Adrian - ocena (1) Usługa na najwyższym poziomie. Polecam Adrian