Adrian - ocena (1) Usługa na najwyższym poziomie. Polecam Adrian Michał - ocena (1) Nie ma co się rozpisywać. Porządny serwis, szybkie terminy, fachową... Michał Artur - ocena (1) Serdecznie polecam ten serwis rowerowy. Miła i fachowa obsługa ze strony... Artur
Kamila Th - ocena (2) Fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta. Polecam wszystkich którzy... Kamila Th Tomek - ocena (2) Bardzo profesjonalna i fachowa pomoc polecam wszystkim fanom sportów... Tomek Gosia - ocena (2) Świetny serwis i profesjonalna obsługa!!! Gosia Adrian - ocena (1) Polecam , fachowo, solidnie i rzetelnie Rower po gruntownym serwisie Adrian Milan - ocena (2) Sporo nart i butów dla dzieci , kupiłem kask z szybą w super cenie polecam... Milan Tomek - ocena (2) Pełen profesjonalizm. Jedyne miejsce, jakie znam w Trójmieście, gdzie... Tomek Piotr - ocena (2) Porządny i profesjonalny sklep i serwis. Polecam. Piotr Jacek - ocena (2) Największy wybór butów narciarskich w Trójmieście. Kupiłem buty firmy... Jacek daria - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z usług tego serwisu nart w Trójmieście. Obsługa... daria Sylwester - ocena (2) Byłem w wielu sklepach narciarskich w trójmieście, ale dopiero w sklepie... Sylwester Bobi - ocena (2) Profesjonalna obsluga , duzy wybór sprzęty narciarskiego Bobi Ania - ocena (2) Dopasują buty chyba do każdej stopy. Mają ogromny wybór kasków, bielizny,... Ania Radek - ocena (2) Sprawna i uprzejma obsługa. Polecam! Radek Adam - ocena (2) Sklep narciarski petarda! Mają sprzęt na propsie, obsługa ogarnięta i z... Adam Piotr - ocena (2) Absolutnie polecam ten serwis narciarski! Szeroki wybór, świetne doradztwo i... Piotr Piotr - ocena (2) Przyjazd z drugiego końca województwa okazał się trafiony. Serwis wykonany na... Piotr David - ocena (2) Nigdy więcej, kupiłem rower 18-5-23 i już po 6 tygodniu mam problem z... David