Anna - ocena (1) Bardzo polecam. Wszystko profesjonalnie, terminowo i w bardzo sympatycznej... Anna Justyna - ocena (1) Bardzo profesjonalnie, szybko i w konkurencyjnej cenie. Kontakt znakomity.... Justyna Agnieszka - ocena (1) Musiałam przetłumaczyć akt urodzenia. Cała realizacja była sprawna. Miła... Agnieszka
anna - ocena (1) Terminowo, sprawnie, profesjonalnie. anna Majka - ocena (1) Bardzo miła obsługa! Polecam! Majka Marta - ocena (1) Polecam usługi, szybko i sprawnie. Profesjonalna usługa, tłumaczenie przysięgłe. Marta Marta - ocena (1) Super, polecam. Profesjonalnie i sprawnie. Tłumaczenia przysięgłe Marta Krzysiek - ocena (1) Polecam biuro Skrivanek! Bardzo dobry kontakt, dobre ceny. Dodatkowo... Krzysiek Tomasz - ocena (1) Serdecznie dziękuję całej ekipie Skrivanek za miłą obsługę! Tomasz Paweł Kolimowski - ocena (1) Polecam! Pomocny zespół i szybkie tłumaczenie. Paweł Kolimowski Amelia - ocena (1) Firma Skrivanek została mi polecona przez znajomych i sama polecam ich... Amelia Piotr - ocena (1) Usługa tłumaczenia wykonana bardzo rzetelnie i szybko, miła obsługa, świetna... Piotr Mariusz - ocena (1) Pelen profesjonalizm, Pani Michalina odpisywala bardzo szybko na e-mail i... Mariusz Kazimierz - ocena (1) Bardzo szybko otrzymałem tłumaczenie, polecam serdecznie Kazimierz Filip - opinia (1) Dziękuję za pomoc przy korekcie językowej oraz za wiele cennych uwag w... Filip Karol - opinia (1) Polecam! Tłumaczenie przysięgłe na j.angielski przygotowane na następny... Karol Patrycja - opinia (1) Przemiła obsługa klienta, przemiłe Panie rzetelna dobrze wykonana praca.... Patrycja Moderow - opinia (1) Witam, Bardzo dziękuję za niezwykle rzetelne i profesjonalne podejście do... Moderow Małgorzata - opinia (1) Sprawnie, profesjonalnie, rzetelnie.Polecam! Małgorzata Ania - opinia (1) Bardzo polecam biuro tłumaczeń Skrivanek - miła i rzetelna obsługa,... Ania