Ania S. - opinia (1) Wszystko ok - bezproblemowo. Oferują szybkie terminy Ania S. Łucja - opinia (1) Skrivanek zaproponował mi bardzo profesjonalną usługę lokalizacji mojej... Łucja Kinga - opinia (1) Polecam jeśli ktoś potrzebuje szybkich tłumaczeń. Dobra lokalizacja biura Kinga
Piotrek120 - opinia (1) Wszystko poszło zgodnie z ustaleniami. Rozsądna cena za zlecenie w ekspresie. Piotrek120 Małgorzata - opinia (1) Polecam serdecznie. Tłumaczenia wykonane szybko i sprawnie. Profesjonalna i... Małgorzata Igor - opinia (1) Już kiedyś korzystałem z usług tego biura i wróciłem znowu. Bardzo miła... Igor Elżbieta K. - opinia (1) Wszystko szybko i dobra cena. Polecam. Elżbieta K. Karolina - opinia (1) Skrivanek tłumaczy na wszystkie języki :) korzystałam z usług biura... Karolina Elżbieta - opinia (1) Profesjonalna obsługa klienta i realizacja zleceń w podanym terminie. Polecam... Elżbieta Opinia o Skrivanek (1) Tłumaczenie wykonane tak jak chciałem. Wszystko terminowo. Obsługa bardzo... Łukasz Piepiórka polecam usługi tej firmy (1) Miałem niedawno przyjemność korzystać z usług firmy Skrivanek. Tłumaczenie na... Robert Mąkowski Rozmowa telefoniczna (2) Dziekuje za mila rozmowe z Panią Ania ktora odpowiedziala na kazde pytanie ,... Marta Zawyżone ceny (1) Kłamią, przez telefon mówią np. 90zł a kiedy dochodzi do realizacji cenę... Anna