Katarzyna Ceranek-Szynwelska - ocena (1) Korzystałam kilkukrotnie z usług tłumaczeniowych firmy Skrivanek i za każdym... Katarzyna Ceranek-Szynwelska Aleksandra Olizarowska - ocena (1) Kompetentna i uprzejma obsługa. Bdb kontakt. Szybka realizacja. Polecam! Aleksandra Olizarowska Tomasz Ciesielski / igs schreiner polska sp. z o.o. - ocena (1) Zlecenie przyjęte i zrealizowane w mgnieniu oka. Cena adekwatna do ilości... Tomasz Ciesielski / igs schreine
Katarzyna - ocena (1) Polecam bardzo. Współpraca z Agencją tłumaczeń Skrivanek, zawsze przebiega... Katarzyna Aleksandra - ocena (1) Polecam!!! Od kliku lat współpracujemy z firmą Skrivanek. Realizacja zleceń... Aleksandra Muzeum Historii Polski - ocena (1) Rzetelna i profesjonalna firma. Współpraca układa się bardzo pomyślnie. Muzeum Historii Polski Agnieszka O. - ocena (1) Z usług Skrivanka korzystam od kilku lat. Bardzo odpowiada mi szybka... Agnieszka O. Paweł Łaniewski - ocena (1) Skrivanek to najwyższa jakość i terminowość. Współpracujemy z tym biurem... Paweł Łaniewski Angelika - ocena (1) Wspaniała współpraca. Bardzo sprawnie, profesjonalnie, na najwyższym... Angelika Olesia - ocena (1) Gorąco polecam współpracę z firmą Skrivanek , mają tłumaczy z doświadczeniem,... Olesia Mateusz - ocena (1) Z usług firmy korzystam regularnie, zawsze wszystko terminowo. Podoba mi się,... Mateusz Pavel - ocena (1) Bardzo polecam! Robią swoją pracę tak, jak trzeba: profesjonalnie i na czas! Pavel Artur Sarnowski - ocena (1) Perfekcyjna obsługa. Szybka realizacja tłumaczeń. Tłumaczenia bez uwag. Artur Sarnowski Emilia - ocena (1) Tłumaczenie z języka angielskiego wykonane na czas. Bardzo dobry kontakt,... Emilia Wojciech - ocena (1) 100% polecam, bardzo szybkie tłumaczenie przysięgłe i równie szybka wysyłka Wojciech Jan - ocena (1) Szybka wysyłka do UK oraz doba cena. Akt urodzenia, opinia lekarska i... Jan Janusz Jagłowski - ocena (1) Przetłumaczona na język angielski została, napisana wierszem, "Baśń o dobrej... Janusz Jagłowski Michał Brandt - ocena (1) Szybko i profesjonalnie. Dużo opcji, języków i ceny też przystępne. Ogólnie -... Michał Brandt Grzegorz - ocena (1) Od samego początku świetna współpraca! Szybka wycena, ceny jak najbardziej... Grzegorz Marta - ocena (1) Świetny kontakt, szybkie wyceny i realizacja! Marta