Karolina - opinia (1) Szybkie i dobre tłumaczenia, zaangażowani pracownicy. Polecam! Karolina Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo szybki czas realizacji oraz super kontakt z biurem, a do tego... Zadowolony klient Janek - opinia (1) Bardzo miłe wrażenia. Polecam usługi tłumaczeniowe. Janek
Wiesława - opinia (1) Doskonały kontakt, krótkie terminy realizacji, tłumaczenie bardzo dobrej... Wiesława Maciej B - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Tłumaczenie otrzymałem bardzo szybko. Polecam. Maciej B Aleksa - opinia (1) Za profesjonalizm i miłą obsługę daję sześć gwiazdek. Aleksa Magda - opinia (1) Zdecydowanie najlepsze biuro tłumaczeń odznaczające się profesjonalizmem.... Magda Małgosia - opinia (1) Fachowa usługa, jakość i przyjemna obsługa klienta. Małgosia Marta - opinia (1) Miła obsługa i świetna jakość. Polecam serdecznie! Marta Anna - opinia (1) Bardzo polecam, tłumaczenie otrzymałam przed czasem, a obsługa bardzo miła :) Anna Ola Myka - opinia (1) Ja polecam bo otrzymałam tłumaczenie szybciej niż zapowiadali. Ola Myka Konrad - opinia (1) Polecam i bardzo dziękuję za szybką pomoc z tlumaczeniem przysięgłym i za... Konrad Edyta Popłońska-Szczepkowicz - opinia (1) Bardzo dobry i szybki kontakt mailowy, konkretna propozycja w przystępnej... Edyta Popłońska-Szczepkowicz Maksim - opinia (1) Byłem osobiście w biurze. Pracownicy bardzo mili, wycena przygotowana w ciągu... Maksim Lidia - opinia (1) Dostałam tłumaczenie na język włoski dzień przed obiecanym terminem, bardzo... Lidia Michał - opinia (1) Tłumaczyli dla mnie dokumenty dziecka, bez zastrzeżeń, mogę polecić. Michał Zuzanna - opinia (1) Bardzo szybka i rzetelna obsługa, żadnych problemów z tłumaczeniem :) Polecam Zuzanna Arek - opinia (1) bardzo polecam, obsługa na bardzo wysokim poziomie Arek Katarzyna - opinia (1) Bardzo przemiła obsluga, tłumaczenie otrzymałam szybko, na czym bardzo mi... Katarzyna Marta - opinia (1) Potrzebowałam szybko tłumaczenia aktu urodzenia. Bardzo fachowa usługa i jakość. Marta