Basia - ocena (1) Korekta odstającego ucha wykonana profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze,... Basia Renata - ocena (1) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Efekt po zabiegu przeszedł moje... Renata Paulina - ocena (1) Jestem po zabiegu korekty odstających uszu, bardzo profesjonalnie... Paulina
kasia - opinia (1) Jestem po zabiegu korekty odstących uszu i chcę podzielić się moją opinią na... kasia Izabela A. - opinia (1) Bardzo dziękuję za nowe, piękne spojrzenie. Korekta powiek górnych była... Izabela A. Sylwia - opinia (1) Od samego wejścia do wyjścia pacjent jest w pełni " zaopiekowany ". Na... Sylwia Joanna - opinia (1) Jestem 2 tygodnie po korekcji uszu u Pana dr. Janusza Zdzitkowskiego. Jestem... Joanna Angelika - opinia (1) Serdecznie polecam każdemu. Pełen profesjonalizm. Dr spełnił moje marzenie o... Angelika Kasia - opinia (1) Polecam Klinikę z całego serca. Obsługa pierwsza klasa. Pan Doktor... Kasia mara - opinia (1) Jestem po operacji odstających uszu ,na konsultacji omówienie szczegółowo jak... mara Kamila - opinia (1) Do kliniki przyszlam,aby powiększyć piersi. Na wstępie Pan dr Zdzitowiecki... Kamila Kasia P. - opinia (1) Polecam, profesjonalne i konkretne podejście do klienta. Kasia P. pacjentka - opinia (2) moje wrażenia są złe, nie skorzystam z usług tej kliniki pacjentka Korekta odstajacych uszu (1) Bardzo sie cieszę z wyboru kliniki Pana Doktora Janusza Zdzitowieckiego.... Zadowolona klientka Świetny lekarz (1) Doktor jest świetnym lekarzem . Ma holistyczne podejście do pacjenta. Ma... Beata Lifting twarzy (1) Kilka tygodni temu, Pan Doktor Zdzitowiecki, wykonał u mnie lifting dolnej... Tamara Korekta powiek górnych (1) Panie doktorze dziękuję serdecznie, wreszczcie mam szeroko otwarte oczy na... Cecylia Korekta odstających uszu (1) Bardzo się cieszę, że na swoją korektę odstających uszu wybrałam Pana Doktora... Marta D. Powiększenie piersi (1) Dwa lata temu przeszłam zabieg powiększenia piersi w Sopockiej Fabryce... MW Operacja powiekszenia piersi (2) Witam. W marcu poddalam sie operacji powiekszeni piersi u Dr.Janusza... Agata.N