zabieg odstających uszu (1) Jeżeli chodzi o zabieg uszu, bo z innych usług nie korzystałam, to jestem... woda Operacja uszu (1) w lipcu(pod koniec) mialam konsultacje z Doktorem.. Gdy przyszłam doktor... Asia dr zdzitowiecki POLECAM NA MAXA! (1) Profesjonalista, a przy tym szczery i nie ubiera wszystkiego w piekne słowka,... Aggi
Zdzitowiecki nmie polecam (1) Bylem rok temu na konsultacji u Dr. Zdzitowieckiego. W koncu sie zdecydowalem... Tomek dr zdzitowiecki ... polecam (2) Przeszłam operację powiększenia piersi, jestem bardzo zadowolona zarówno z... Kasia potwierdzam (1) bardzo długo decydowałam się na zabieg powiększenia biustu i powiem szczerze... MONIKA Powiększenie piersi (2) Ja również jestem załamana zrobieniem mi piersi. Mam bardzo duże blizny pod... Zrozspaczona Korekcja odstajacych malzowin usznych (1) Jestem mezczyzna, wiec kwestia odstajacych uszu byla dla mnie bardzo... Ryszard powiększanie piersi (2) Witam, W połowie zeszłego roku przeszłam operację powiększenia piersi u... Monika z Gdyni spełnione marzenie (1) Kilka dni temu stanęłam przed lustrem i pomyślałam: kocham moje piersi!... Marzena korekta nosa (2) Lekarz bardzo konkretny, na pierwszej wizycie ustalilismy termin zabieu,... Marysia Mam piękne piersi (1) Tydzień temu poddałam się zabiegowi powiększania piersi, których po... Beata powiększenie piersi (1) W 100% jestem zadowolona z zbiegu powiększenia piersi u doktora... Maria Powiększenie piersi (1) Doktor Zdzitowiecki jest człowiekiem miłym i konkretnym. Już na pierwszej... Wdzięczna Magda - opinia (1) U dr. Zdzitowieckiego powiększałam piersi i powiem z całą odpowiedzialnoscią... Magda Szczęsliwa posiadaczka nowych piersi:) (1) Jestem po operacji pare dni i jestem bardzo zadowolona .Moja koleżanka... Megan Powiększenie piersi. (1) Operację powiększenia piersi u Pana Zdzitowieckiego robiam 2007 roku. Jestem... Zadowolona Operacja nosa i uszu (1) Witam. Pierwszy raz bylem na tej stronie, by zasiegnac opinii innych ludzi w... Adam H. operacja uszu (1) Wiec zaczne od poczatku,bo widze ze pare zlych wypowiedzi na Doktora poszly..... Magdalena wciaz zakompleksiona (1) Operacja piersi,to bylo moje marzenie.Dzis jest zmorą."lekarz"dopasowal mi za... zalamana