Powiększenie piersi (1) Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji w Sopockiej Fabryce Urody. Pełen... Izabela Korekta nosa (1) Sopocka Fabryka Urody - wspaniałe miejsce i wykwalifikowana obsługa. U dr... M Plastyka powiek górnych (1) Szczerze polecam usługi Sopockiej Fabryki Urody wszystkim Paniom i Panom... Joanna
Korekta nosa (2) Jeśli jeszcze któraś z Pań zastanawia się nad wyborem chirurga... m Operacja powiekszenia piersi (2) Jestem po operacji Biustu, zawsze chciałam to zrobic I w koncu sie... A Korekcja odstajacych uszu (1) Witam jestem 3 tygodnie po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. W... Pietrusiewicz Katarzyna plastyka ucha (1) Wystawiam ocenę po prawie dwóch latach od zabiegu. Nie jest to niczym... Aleksandra Nie polecam, moja pierś jest kilka cm wyżej niż druga (7) Dr Zdzitowiecki zrobił mi jedną pierś dobrze, a druga jest pod pachą... Niezadowolona Doktor zmienił moje życie (1) Doktor Janusz Zdzitowiecki zmienił moje życie. Mój kochany szkrabek dosłownie... Patrycja Przepuklina z naprawą powłok brzusznych (1) Serdecznie dziękuje dr Zdzitowieckiemu oraz dr Orzelskiemu za to, że... Maria korekta nosa - idealnie (2) W czerwcu miałam zabieg korekty nosa (skrocenie i złagodzenie linii) i musze... Pacjent POLECAM DOKTORA ZDZITOWIECKIEGO !!!!!!!! (2) Pana Doktora znalazłam przez internet. Podczas pierwszej wizyty poświęcając... Karolina Polecam wszystim (1) Polecam wszystkim zainteresowanym i walczącym z niechcianymi pokładami... Jagna Szczerze polecam - przede wszystkim na wiosnę! (1) Wielokrotnie korzystałam z różnego rodzaju zabiegów mających ujędrnić skórę.... Martyna Laser (1) Patrzę na moje nogi i okolice i mogłabym piszczec ze szczęścia. Miałam... Patrycja PIERSI (1) Robiłam u doktora Zdzitowieckiego piersi i jestem zachwycona zarówno efektem... SabMar Kosmetyczka " szyta na miarę" (1) Wszystkim , którzy poszukują spokoju, relaksu połączonego z profesjonalnym... Małgorzata lifting powiek dolnych (1) W październiku tego roku miałam lifting powiek dolnych w Sopockiej Fabryce... Magda Zdecydowanie nie polecam dr Zdzitowieckiego (1) Treść opinii: Zdecydowanie nie polecam dr Zdzitowieckiego Moja mama Jolanta... Natalia makijaż permanentny - koszmar !!! (1) Długo zastanawiałam się nad zrobieniem makijażu permanentnego, w końcu... mała-mi