Kasia Siamchuk - opinia (1) Super! Serdecznie polecam! Dr. Dominik jest dobrym fachowcem oraz ma super... Kasia Siamchuk Emilia - opinia (1) Polecam dużym i małym pacjentom! Emilia Justyna Cz - opinia (1) 3 dzieci korzysta i sa zadowolone ale przede wszystkim fachowo zadbane Zawsze... Justyna Cz
mama Jasia - opinia (1) Polecam serdecznie nawet z malutkimi dziećmi - szczególnie dr Bielińską! Ma... mama Jasia Mama - opinia (1) A ja uważam że robienie zębów dziecku na siłę to nie metoda mój synek miał... Mama Mama Julii - opinia (1) Polecam! Przyjazny personel z podejściem do dzieci. Plombowanie zęba udało... Mama Julii Profesjonalizm. Miejsce dla dzieci niepełnosprawnych (1) Dzisiaj bylam z moim dzieckiem pierwszy raz w tej klinice. Z czystym... Jola Wewiór k (1) Polecamy z calego serca gabinet stomatologiczny Wewiórk k córka panicznie... Monika Breska zadowolona matka i nie dentysta a magik (1) Po wejściu do kliniki ze szczerym, pięknym uśmiechem wita nas Pan Tomasz.... Paulina Polecam dr Piosik (1) Jestem w szoku po wpisie mamy Otylii bo moje doświadczenia z tą lekarską i... Anna Przestrzegam rodziców przed Wiewiorka! (3) Do wiewiorki trafiłam z trzylatkiem.Chodzimy regularnie od 1.5roku na... Martyna wiewiór-Ka POLECAM (1) Ja natomiast jestem zadowolona z dwóch jak do tej pory wizyt w gabinecie... Ania Dziękuję (1) Bardzo dziękuję Pani Ewie za odbudowę ząbków naszej córki. W innych... Katarzyna Wałaszkowska Miejsce przyjazne dzieciom (1) Bardzo miła i profesjonalna wizyta synka. Polecam Ewa Rogalska ogalska Super , bardzo polecam! (1) Mój synek był dzisiaj pierwszy raz u stomatologa , wszystko przebiegło... Bogusława wspaniała Pani Doktor (1) Moja córeczka jest dosyć trudnym pacjentem ale dzięki spokojnej i opanowanej... mamaZuzki Szczerze POLECAM (1) Podejście do dziecka rewelacyjne ! Pani Doktor cierpliwa i zawsze... Asia Dentysta godny polecenia (1) Gorące podziękowania Pani doktor Ewie i całemu zespołowi za pomoc i... Ilona Na Wiewiórce można polegać! (1) Mieszkam w Szkocji i gdy tamtejsi specjaliści zadecydowali, że wyrwanie 8... Mariusz Muller Szok - tragiczna decyzja (3) Ponieważ lekarz naszego dziecka wyjechał akurat na szkolenie. zdecydowaliśmy... Andrzej