Straż Miejska

Straż miejska

Gdańsk, Elbląska 54/60

A ja mam dobry przykład na skuteczne działanie:) (1) Wyobraźcie sobie sytuację.... wczoraj źle zaparkowałem samochód na ul... Gedan Bezwzględni ,surowi zarozumiali zawsze mający rację (1) Dzisiaj żona odbierała mnie ze szpitala na Powstańców warszawskim Kolejowym... Arek Straż Miejska 1 listopda (1) Serdeczne dzięki za sprawną akcję kierowania ruchem w okolicy cmentarza... Grażyna
Żenada a nie straż miejska! (1) Dzwoniłam na straż miejską ze zgłoszeniem. Pan z dyspozytorni powiadomił... Mika Po co nam straż miejska ? (2) Nowe znaki w mieście (szczególnie na sezon letni) to żniwa dla tych nierobów... Joy:-) Dzwonki kościelne (1) Od 4(CZTERECH) LAT... bezskutecznie proszę o interwencję w kwestii... Tomasz INTERWENCJA (1) W dniu 14.10 2017 około godz. 11 zgłosiłem blokowanie wyjazdu z posesji przy... Tomasz Warski Upomnienie (1) Mandat za za parkowanie w miejscu, które kompletnie nie zagraża... Zażenowany obywatel!!! brak ludzkich odruchów (1) Witam, mam niepełnosprawnego od 3 lat brata na wózku inwalidzkim. Dziś... Marek P. Przykre (1) Oj Panowie. Byscie sie zajeli czyms powaznym a nie spisywaniem ludzi za... Obywatelka Jak mam opłacić mandat?! (2) 1. Na wystawionym mandacie karnym widniejący numer konta jest nieczytelny,... Grzegorz Zabianka (2) Bardzo dziekuje strazniczce miejskiej niezwykle sympatycznej i przemilej Pani... Michalina Pułapka na myszy przy politechnice. (4) Na drodze rowerowej na odcinku 200m przy przystanku autobusowym przy... robi śmiech na sali (2) przystanąłem na moment swoim autem na najbardziej odludnej i w dodatku ślepej... kierowca zawodowy Mandaciki (4) To jakaś plaga, codziennie obserwuję ich żniwa na ulicach otaczających... JM ZASTAWIONY CHOD NIK (2) Witam.Przy domu na ul.Pomorskiej 47,róg ul.Orłowskiej jest prawie trzymetrowy... M.Dabrowska mała kobitka - opinia (2) Właśnie jestem po telefonie ( 29.12.2011 r. godz. 14.00 ) i muszę przyznać... mała kobitka piątek - 05.11-niemożliwe (2) patrol Straży Miejskiej na osiedlu ZŁota Karczma godz . 12 w samo południe... lila Mam pytanie ... (3) Dlaczego Straż Miejska nie reaguje na zaśmiecony i nie sprzątany Gdańsk?... z Gdańska Dramat (1) Panowie bez wiedzy na temat oceny rzeczywistości mówią jedno zaraz zdanie... mieszkaniec bloku przy Słowackie
1 z 2 »