Straż Miejska

Straż miejska

Gdańsk, Elbląska 54/60

Mandaciki (4) To jakaś plaga, codziennie obserwuję ich żniwa na ulicach otaczających... JM ZASTAWIONY CHOD NIK (2) Witam.Przy domu na ul.Pomorskiej 47,róg ul.Orłowskiej jest prawie trzymetrowy... M.Dabrowska mała kobitka - opinia (2) Właśnie jestem po telefonie ( 29.12.2011 r. godz. 14.00 ) i muszę przyznać... mała kobitka
piątek - 05.11-niemożliwe (2) patrol Straży Miejskiej na osiedlu ZŁota Karczma godz . 12 w samo południe... lila Mam pytanie ... (3) Dlaczego Straż Miejska nie reaguje na zaśmiecony i nie sprzątany Gdańsk?... z Gdańska Dramat (1) Panowie bez wiedzy na temat oceny rzeczywistości mówią jedno zaraz zdanie... mieszkaniec bloku przy Słowackie Prawo wszystkich obywateli NIE traktuje równo, tak jak strażnicy (2) Czy ta formacja została powołana tylko do zakładania blokad i wypisywania... Aginia Ostrzeżenie (2) pilnujcie swoich pupili bo mamy w straży takiego pana co tylko by wypisywał... E. KULTURA (1) Witam Pewnie nikogo to nie zdziwi ale sympatyczny Pan dyżurny Straży... wr bez kasku też pirat (5) dziś 25.08.2010 ,dostałem mandat w sposób nie oczekiwany.na parkingu stacji... KASKADER numer dla gluchoniemych jest zle podany !!!! (1) numer dla gluchoniemych jest zle podany !!!! zglaszałam zdarzenie a po dwoch... Betty frajerzy bez szkoly nabijące kabze miastu i zawracajace czas spokojnymm obywatelom (1) frajerstwo i tyle głąbów co matka nie miała co zrobić to wysłała do roboty piwosz nie znają przepisów! (2) pracownik SM wystawaił mi mandat jak się okazało nie miał prawa. Po odwołaniu... Emilia mati (2) Jak zadzwoni się do straży to przyjadą bardzo szybko i zrobią porządek nie... mati Założyli mi blokade na ul. śląskiej bo przywiozłem inwalide! (1) Ta formacja to poprostu żenada! Założyli mi blokade bo postawiłem auto na... andon to straż parkingowa (1) Dla mnie Straż Miejska powinna się przemianować na Straż Parkingową, bo... tenia bądź tu mądry i zaparkuj przy GUMed :) (1) odkąd wprowadzono płatnę parkowanie przy dawnej Akademii Medycznej codziennie... zenek Jaskulski (1) Zastepca komendancika strazy gdanskiej wylatuje wlasnie za jezdzenie po... gdanszczanin Wiecie, co robili strażnicy w Wielki Piątek o 21:00? (1) Zakładali blokady na kołach samochodów parkujących pod kościołem św.... nigdy omijać z daleka (2) WITAM ! Mieszkam w Gdańsku już 59 lat. Straż Miejska omijam z daleka. dziwni... adam skwarczyński