Studio Retro

Fryzjerzy Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 35

Koloryzacja (1) Byłam niedawno u Pani Dagmary na koloryzacji i jestem bardzo zadowolona.... Małgorzata Efekt WOW, polecam koloryzację i strzyżenie u Dagmary (1) Po porodzie chciałam zmian - Dagmara namówiła mnie na dość ostre cięcie i... Daria Zdecydowanie polecam (1) Byłam u p.Dagmary pierwszy raz , doradziłam mi była bardzo kompetentna ,... Anna
Zdecydowane TAK !! (1) Jestem zachwycona! Najpierw robiłam koloryzację, cięcie i upięcie na swój... Monika Polecam (1) JA jak i moja teściowa jesteśmy bardzo zadowolone z usługi. Weszłam do salonu... Asia Kolejny raz.. (1) Jestem baardzo szczesliwa. Jak zawsze wychodze z cudownym kolorem jak i... Agieszka Polecam metamorfozę u Pani Dagmary (1) Gorąco polecam panią Dagmarę. Wybrałam się do studia retro zachęcona licznymi... Kasia gorąco polecam! (1) Moja wizyta nie należała do najkrótszych, lecz na pewno się nie dłużyła.... Agnieszka Kreatywność inaczej (1) Ja niestety nie podzielam tych zachwytów. Panie faktycznie są miłe, jest... Iza Bardzo gorąco polecam! (1) Mam postrzępione loki, sterczące na wszystkie strony (a raczej miałam).... Hipis Polecam!!! (1) Zdecydowanie polecam salon dla wszystkich kobiet zmęczonych brakiem... Asia Najlepszy salon!!! (1) Gorąco polecam!!! Z usług Pani Natalii skorzystałam ponownie po raz kolejny i... Monika Zdecydowanie polecam studio retro (1) Byłam kilka razy w studio retro. Nigdy się nie zawiodłam. Salon urządzony... Gosia Polecam bardzo!!! (1) Najlepszy fryzjer na świecie. Wczoraj byłam i już po pierwszych ciachnięciach... Marta Rewelacja!!! (1) Powiem krótko ,byłam pierwszy i napewno nie ostatni raz. Polecam Serdecznie. Magdalena Pełny profesjonalizm (1) Jestem zachwycona niezwykłym kunsztem Pani Dagmary. Pierwszy raz od wielu lat... Bożena Polecam p. Natalie (1) Witam, byłam rozjaśnic włosy z koloru brąz,nie tylko Pani Natalia wspaniale... livi 3 razy TAK !!! (1) Poszłam do Pani Natali właściwie z przypadku. Pare dni wcześniej fryzjerka... Paula Natalia - opinia (1) Rzadko kiedy zdarza się, że kobieta wychodzi w pełni zadowolona od fryzjera.... Natalia Polecam! (1) Serdecznie polecam zarówno czesanie (zwł. fryzury ślubne), jak i strzyżenie.... Natalia