Studio Retro

Fryzjerzy Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 35

:) (1) Świetna fryzjerka,która jako jedyna ma wyczucie co do moich włosów i wie jak... Augustine Profesjonalizm :) (1) Pani Dagmara jest profesjonalistką! Potrafi tworzyć niesamowite i kreatywne... Wiola Profesjonalistka! (1) Przejrzałam opinie na trójmieście o fryzjerach i zdecydowałam się na panią... Zadowolona Sopocianka
Śmiało polecam! :) (1) Zanim trafiłam do Pani Dagmary, bałam się eksperymentowania z nowymi... Paulina Justyna - opinia (1) Korzystam z usług Pani Dagmary od kilku lat. Jestem niezmiernie zadowolona z... Justyna Nowoczesna fryzura (1) p. Dagmara jest cudowna, idealnie potrafi dopasować kolor włosów do kształtów... Marzena Chcesz coś zmienić..? Może fryzurę...? na to najlepsza jest p. Dagmara. (1) Mój kontakt z p.Dagmarą zrodził się przypadkowo...gdy kila lat temu , będąc w... epk Polecam Gorąco Panią Dagmarę:) (1) Jestem klientką Pani Dagmary od 3 lat. Trafiłam do niej przypadkowo i od... Kasia Fryzura na każdą okazję - Pani Dagmara Mańkowska (1) Śmiało polecam oddać się w ręce pani Dagmary i zaufać jej doświadczeniu. Lidia Kamińska Bardzo dobra fryzjerka ! (1) Fryzjerka z wyczuciem,dobrze rozumie potrzebę klienta a na dodatek ciepła i... klientka Krystyna - opinia (1) Bardzo mi się podoba strzyżenie, które zaproponowała Pani Dagmara. Z... Krystyna Swietna fryzjerka (1) Jestem klientką Pani Dagmary od ponad trzech lat bardzo się cieszę,że... Elżbieta Polacam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani Dagmara jest przesymatyczną osobą,... :) Uwielbiam to co mi robi Pani Dagmara :) (1) Za każdym razem, gdy od niej wracam czuję się kimś lepszym..heheheh :)) A tak... Anna Kubacka