Studio Retro

Fryzjerzy Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 35

Super! (1) Jakośc wykonywanej usługi na najwyższym poziomie, a na dodatek obsługa... Mateusz :) Jacek - opinia (1) Świetna obsługa, miła, kreatywna, profesjonalna. Salon godny polecenia.... Jacek Stała Klientka (1) Miła obsługa, konkurencyjne ceny, wyobraźnia poparta profesjonalizmem. Joanna
RE-WE-LA-CJA :):):) (1) Do Pani Dagmary chodzę od ponad roku i od pierwszej wizyty jestem ZAUROCZONA.... Magda rewelacja :)) (1) Byłam dzisiaj i jestem zachwycona. Za mało znaków żeby opisać wrażenia :P... A odważnie i profesjonalnie (2) Pani Sylwia, co nie jest takie oczywiste, słucha klienta i wie o co chodzi.... Agnieszka Trzy razy tak! :) (1) Moja przygoda ze Studiem Retro zaczęła się ponad rok temu, kiedy to... p. Kasia :-) Wymarzony zabieg-kwasy POLECAM (1) Jakiś czas temu byłam u Pani Klaudii na zabiegu na twarz.Efekty były... MYSZKA BARDZO,BARDZO POLECAM. (1) Studio Retro to miejsce ,w którym profesjonalizm łączy się z przemiłą obsługą... M.J Pani Natalia - fryzjerka ze stylem (1) Ok. 2 tygodnie temu byłam na wizycie fryzjerskiej u Pani Natalii. Uważam, że... Ania Zadowolona :) (1) Byłam wczoraj u Pani Natalii na ścięciu włosów z polecenie koleżanki. Bardzo... Sylwia idealnie kreatywne studio (1) Zdecydowałam się na dosyć radykalną zmianę koloru włosów. Mając... Agnieszka Fryzjer (1) Bardzo życzliwe i indywidualne podejście do klienta. Perfekcyjnie dobrana... Mateusz Polecam (1) Polecam usługi drugiej fryzjerki, Pani Natalii. Kilka dni temu korzystałem ze... Maciej Karolina - opinia (1) Wspaniała atmosfera! To z czym wychodzę za każdym razem na głowie jest... Karolina Świetny salon! (1) Polecam wszystkim - obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Do p. Dagmary... Katarzyna Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z manicure. Pani Kladia jest bardzo profesjonalna.... Iwona polecam. (2) pani Dagmara jest rewelacyjną fryzjerką - potrafi dobrać fryzurkę do twarzy.... anka Sebastian - opinia (1) Byłem w tym studiu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Gdy wszedłem uwagę... Sebastian Paznokcie hybrydowe (1) Bardzo polecam manicure/pedicure hybrydowy wykonywany w Studio Retro. Duży... Marta