Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Agata - opinia (1) Gorąco polecam, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe, super kontakt... Agata Ewa - opinia (1) Pełen profesjonalizm! Kamila w 100% zna się na swojej pracy i ewidentnie... Ewa Magdalena - opinia (1) Przemiła i profesjonalna! Rzęsy są super Magdalena
Magda Ouertani - opinia (1) Rewelacja!!! Gorąco polecam. Będę korzystać aż do śmierci. Magda Ouertani Agnieszka - opinia (1) Bardzo profesjonalna stylistka. Potrafi dobrze doradzić niezdecydowanej... Agnieszka Zuzia - opinia (1) Pani Kamila jest najlepsza, nikt nie robi lepszych rzęs!️ Zuzia Agata - opinia (1) Najlepsza stylistka rzęs! Bardzo polecam Agata małgorzata s. - opinia (1) Najlepsza stylistka rzęs. Dlaczego? Bo nie skupia się na maksymalnym... małgorzata s. Anna_S - opinia (1) Gorąco wszystkim polecam !!!!!! Super :) Anna_S Ania - opinia (1) Polecam Panią Kamilę, rzęsy piękne, długo się trzymają nawet u takiego... Ania Monika - opinia (1) Pani Kamila jest profesjonalistką i kobietą z pasją. Da się wyczuć, że... Monika Małgosia Tomczak - opinia (1) Serdecznie polecam! Pani Kamila jest przesympatyczną osobą, ale przede... Małgosia Tomczak Aurelia - opinia (1) Profesjonalnie, sprawnie i w pięknej okolicy. Jestem bardzo zadowolona. Aurelia ME - opinia (1) U Kamili rzęsy są dobrane do wielkości oka, pięknie wystylizowane i trzymają... ME Kitsune - opinia (1) Do Kamili trafiłam z polecenia. Świetna atmosfera i profesjonalizm.... Kitsune Dorota - opinia (1) Od 4 lat systematycznie co 3 -4 tygodnie korzystam z usługi przedłużania rzęs... Dorota Karolina - opinia (1) Miło, profesjonalnie ! , spokojnie, z humorem ! polecam ! Karolina :))) Karolina Kasia - opinia (1) Najlepsza w swoim fachu :) przepiękne puszki, metodą dobrana do... Kasia Polecam usługi Kamili (1) Napisze konkretnie, fachowo wykonana usluga, polecam. Aleksandra Mistrzyni!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług pani Kamili, rzęsy super się "trzymają",... Alicja