Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Paula - ocena (1) Zdecydowałam się na przedłużenie rzęs po kilku latach przerwy. Zaufałam... Paula Bożena - opinia (1) Pani Kamila jest perfekcjonistką w swoim zawodzie. Klientki traktuje bardzo... Bożena Laura - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonania rzęs Pani Kamili.Dużo czasu poszukiwałam... Laura
Pola - opinia (1) Bardzo polecam ! Profesjonalizm w każdym calu. Pola Paulina - opinia (1) Profesjonalna usługa. Pani Kamila idealnie dobiera stylizację rzęs. Miła... Paulina Marta - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Super rzęsy. Marta Laura - opinia (1) Najlepsza stylistka rzęs w Trójmieście! Serdecznie polecam!:) Laura Justyna - opinia (1) Bardzo dobra jakość usług. Już kilkakrotnie byłam na przedłużaniu rzęs. Pani... Justyna Mariola - opinia (1) Chodzę regularnie od kilku miesięcy i nie widzę żadnego powodu aby... Mariola Kinga - opinia (1) Byłam pierwszy raz, i z wykonanej usługi przedłużania rzęs jestem bardzo... Kinga Oliwia - opinia (1) Bardzo miła Pani Kamilka , profesjonalnie wykonane rzęsy idealny dobór rzęs... Oliwia Gosia - opinia (1) Pięknie wykonane rzęsy. Efekt koncowy przeszedl moje oczekiwania. Polecam. Gosia Kasia - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu.Pani Kamila jest bardzo dokładna .Gorąco polecam . Kasia Gosia - opinia (1) Pięknie wykonane rzęsy. Efekt koncowy przeszedl moje oczekiwania. Polecam. Gosia Asia - opinia (1) Jakość usług na najwyższym poziomie. Stylizacja rzęs dopasowana indywidualnie... Asia Katarzyna Ch - opinia (1) Pełen profesjonalizm, rzęsy dobrane do typu urody. Wielka dbałość o higienę.... Katarzyna Ch Dagmara Smolnicka - opinia (1) Dziś byłam u Kamili po raz pierwszy i już wiem, że zostanę tam na zawsze :-)... Dagmara Smolnicka Natalia - opinia (1) Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. Rzęsy dobierane są odpowiednio do... Natalia Sarah - opinia (1) Pani Kamila, jest super profesjonalna, traktuje każde oko/ klientkę... Sarah Sandra - opinia (1) Rzesy piekne, dopracowany jest każdy szczegół- bardzo polecam! Sandra