Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Nie mogłam trafić lepiej ! (1) Na panią Kamilę trafiłam poprzez opinie internetowe i trafiłam idealnie !... Milena Najlepsze rzęsy w trójmieście! (1) Na Panią Kamilę trafiłam poprzez opinie internetowe i trafiłam idealnie! Nie... MIlena Kamila-mistrzyni rzęs! (1) Trafiłam do Kamili po przeprowadzce do Gdańska. Nie wierzyłam, ze ktoś może... Klaudia
A jednak się trzymają. Eureka :-) (1) Każdy z nas chce trafić od razu do wymarzonego stylisty i chce mieć zarówno... Sonka Najlepsze rzęsy (1) Pani Kamila jest prawdziwą Stylistką. Potrafi dobrać rzęsy do urody klientek.... Kamila Przepiękne rzęsy :) (1) Pani Kamila bardzo dobrze dobrała dla mnie długość rzęs, efekt zachwycający... Aga Profesjonalizm w każdym calu!!! (1) Kamila , to osoba miła i sympatyczna ,a z rzęs potrafi wyczarować cuda!!! W... Aga 3D (1) Po zabiegu przejrzałam się w lustrze i.... nie dość że mam rzęsy to jeszcze... Róża Gołasiewicz Wspaniały efekt końcowy. (1) Na życzenie Pani Kamilka zrobiła mi mocny efekt volumen rzęs..wyszły boskie... Iwona Zdecydowanie polecam :) (1) Zabieg wykonywany bardzo precyzyjnie, dokładnie. Pani Kamila nie oszczędza na... Aneta Polecam (1) Kolejny wizyta i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i miła... Grazynka35 Niezadowolona (1) Robiłam rzęsy przed komunią córki. Niestety do komunii nie doczekały. Jestem... Aleksandra Polecam (1) Profesjonalna obsługa, rzęski bardzo ładnie wykonane, jestem bardzo... Ela Polecam!!! (1) Idealne rzęsy i przesympatyczna i profesjonalna Kamila H. Najlepsza rzesistka! (1) Profesjonalna, dbająca o higienę pedantka. Estetka. Gorąco polecam! Paulina S Zadowolona posiadaczka rzęs (1) Polecam za profesjonalizm, ogromna wiedzę na temat przedłużania rzęs, za... Ada Polecam w 100% (1) W swoim życiu przedłużałam kilkakrotnie rzęsy, jednak zawsze coś z nimi było... Asia Perfekcja w pelni! (1) Nie znam lepszej stylistki rzes. Kamila jest profesjonalistka i... Rachela POLECAM (1) Pani Kamila jest przemiłą osobą, dzięki tej Pani właśnie zdecydowałam się na... Anna Polecam! (1) Salon w pełni spełnia moje oczekiwania, za każdym razem wychodzę zadowolona i... Ania