Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Rewelacja! (1) Polecam! Wszystko na plus :-) Kama Polecam!!! (1) Jestem stała klientka od 6lat nie zamienilabym Stylistki Kamili na żadna... Krystyna Super rzęsy (1) Bardzo fajnie dobrane rzesy. Ładnie się trzymały i wygladaly bardzo... Joanna
Super!!! (1) P.Kamila jest rewelacyjna. Jeżeli marzysz o pięknych, gęstych, przedłużonych,... Ilona Pełen profesjonalizm (1) Absolutny profesjonalizm. Jestem stała Klientka od kilku lat i nic na świecie... AW Kasia z Gdańska (1) Pani KAMILA to profesjonalna stylistka. Bardzo dokładna w tym co robi. Imię... Kasia Po prostu rewelacja! (1) Precyzja, dokładność , wiedza. Po wyjściu rzęsy zawsze wygladaja świetnie Klientka Pełen profesjonalizm (1) Indywidualne podejście do klienta, bardzo duży wybór wybór rzęs i super... Zadowolona klientka Polecam (1) Polecam , zawsze 100% zadowolenia Roksana Gwarantowana satysfakcja ;) (1) Polecam , pełen profesjonalizm ;) Olga Piękne Źęsy (1) Poleca z całą odpowiedzialnością Chodzę od pani Kamili juz prawie 7 lat i... Danuta Gorąco polecam! (1) Korzystam z usług Panii Kamili od września 2015 roku!Rzęsy są za każdym razem... Marta Rzęsy wygladają naturalnie i efektownie. (1) Polecam z pełną odpowiedzialnością. Zbieram zawsze mnóstwo pochwał, że moje... Patrycja Zadowolona (1) Perfekcyjne podejscie do klienta, miła atmosfera. U p. Kamili robie sobie... Zadowolona Mega zadowolona (1) Nie miałam nigdzie lepiej zrobionych rzęs, niż u Kamili! Polecam serdecznie!... JB Bardzo polecam!! (1) Rzęsy dopełniam u Kamili regularnie juz od około roku. Zawsze z gabinetu... Dorota Polecam (1) Stylistka rzęs godna polecenia posiadająca świetne podejście Rzesy... Andzia