Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Profesjonalizm w każdym calu. (1) Jestem bardzo zadowolona z moich nowych rzęs. Pani Kamila to najlepsza... Nawojka Serdecznie polecam (1) Pełen profesjonalizm i przepiękny efekt, serdecznie polecam. Agata Trafiłam z polecenia i teraz sama polecam :) (1) 100% profesjonalizmu. Przyszłam po jak najbardziej naturalny efekt i taki... Monika
Polecam (1) Polecam 100%.Wspaniala stylistka mega precyzyjna i dokladna. Aga Polecam w 100% (1) Pani Kamila to nie tylko bardzo sympatyczna osoba, ale przede wszystkim... Iza Pelen profesjonalizm (1) Jestem klientka pani Kamili od kilku lat i zawsze jestem bardzo... Beba Fantastyczne rzesy od najlepszej stylistki (1) Rzesy marzenie! Kamila to absolutna profesjonalistka, uważnie słuchająca... Joanna Najlepsze rzęsy w Trójmieście (1) Najlepsze, najbardziej profesjonalne studio przedłużania rzęs w 3 city.... Ola :) Najlepsze rzęsy w Gdańsku:) (1) Cena jak najbardziej adekwatna do wykonywanej uslugi. Obsługa super !... Ania Super stylistka = super rzęsy !!! (1) Przedłużanie rzęs wykonywane za każdym razem z należytą starannością i... Stała Klientka Super! (1) Obsługa rewelacyjna, Pani Kamila miła, sympatyczna i otwarta na klientów :)... Claudia K. Godna polecenia (1) Fantastyczne miejsce z miłą obsługa, świetna jakość usług, rzęsy przepiękne,... Ola Super profesjonalna usługa do tego miła atmosfera (1) Chodzę do Pani Kamili już 4 rok, nie wyobrażam sobie innego miejsca! Efekt... Kate 100% polecam (1) Jestem zachwycona! Dobry dojazd, swietna lokalizacja. Z wielka dbaloscia o... Natalia Natalia K. (1) Miałam straszny problem z rzęsami. Byłam u kilku stylistek i po każdej... Natalia K. Najlepsza stylistka rzęs w Trójmieście (1) Polecam gorąco Panią Kamilę, uczęszczam już od dwóch lat i jestem mega... Marlena Rzęsy godne polecenia (1) Korzystam z uslug Pani Kamili od paru lat. Polecam gorąco. Marta Godna polecenia (1) Niezwykle trwała aplikacja rzęsek, profesjonalny dobór kształtu i długości... Iwona Super rzęsy (1) Korzystam z usług od dwóch lat. Polecam gorąco profesjonalne usługi Pani Kamili. Magda Super rzęski! (1) Jestem bardzo zadowolona z rzęs robionych u Pani Kamili, już od niemal 4 lat.... Lidia