Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

Danny - opinia (1) Dobre miejsce na szybki posiłek w przerwie. Jeden minus bardzo mały lokal. Danny Piotr - opinia (1) Od lat nie lubię surfa i przysiągłem sobie, że tam nie zajrzę już nigdy, ale... Piotr Maria - opinia (1) Najlepszy z lokali surfa, pomimo że jest mało miejsca. Obsługa zawsze... Maria
Andrzej - opinia (1) Mały lokal, ale z dużym potencjałem :) od lat wpadam do Surfburgera na... Andrzej Sebastian - opinia (1) co by tutaj dużo mówić.. burgery klasa światowa, obsługa mega miła i... Sebastian domi - opinia (1) Super, świetne burgery :) Na pewno jeszcze wrócę :) domi Wojtek - opinia (1) Wasze burgery są zawsze super, polecam Wojtek Stefan - opinia (1) Od lat jadam w tym miejscu, zawsze smacznie i tanio. Stefan Marcin - opinia (1) Tak w dużym skrócie to jest to! Jedzenie 10/10. Marcin Sandra - opinia (1) Zamówienie przygotowane szybko, sprawnie a przede wszystkim smacznie! Super... Sandra Maria - opinia (1) Super burgery warte swojej ceny. Miła i zgrana obsługa Maria Maciek - opinia (1) Pyszne jedzonko. Można się najeść do syta. Maciek Patrycja - opinia (1) Jadam tu już od wielu lat i ciągle jestem zadowolona. Tak trzymać! Patrycja Patrycja - opinia (1) Duży wybór, pomocna i miła obsługa, szybka i bezproblemowa dostawa. Przekąski... Patrycja Igor - opinia (1) Jak zawsze miła obsługa, szybka dostawa i pyszne burgery. Igor Paweł - opinia (1) Po wizycie jestem bardzo zadowolony. Obsługa super, a jedzenie pyszne. Paweł Klaudia - opinia (1) Burgery 10/10! Polecam każdemu kto chce dobrze zjeść :) Klaudia Natalia - opinia (1) Przemiła obsługa oraz bardzo smaczne burgerki! Natalia Martyna - opinia - opinia (1) Świetne jedzenie, miła i pomocna obsługa, polecam :) Martyna - opinia Ola - opinia (1) Jakość cały czas super, burgery powalają z nóg. Jeśli ktos jeszcze tu nie... Ola