Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

polecam wszystkim skusić sie na surfburgera (1) Burgery najwyższej jakości, miła, przyjazna obsługa, byłam pierwszy raz... karolinx zuczek - opinia (1) Niepowtarzalne smaki, świetna jakość jak i otwarta na potrzeby klientów... zuczek petarda z dzika (1) Właśnie skończyłam jeść burgera z dzika. Poprosiłam o zapakowanie na wynos,... olapatola
Surf królem Trójmiejskich burgerów (1) Często odwiedzam lokale tego typu i śmiało mogę powiedzieć, że jest to... Nieśmiertelny Bylo dobrze, jest lipa (1) Właśnie skończyłem szamać ostrego burgera. Zdecydowanie siadla ich jakosc... Michał Najlepsza burgerownia na świecie! (1) Szczerze - to nie jadłem lepszych burgerów nigdzie indziej! Świerze i bardzo... Michu Budka z klimatem! Swietne wnetrze (1) Lokal na morenie jest dosc skromny, jednak ma cos w sobie ze bardzo siedzi... Tajemniczy glodomor Było lepiej (1) Jestem regularnym klientem, swego czasu bardzo smaczne jedzenie. Od pewnego... Michał P Dla mało wymagających (1) Lokal nie ma łazienki, co przy potrawach jedzonych rękoma jest niezbędne. W... Wik Obsługa zła (1) Jestem stałym klientem, naprawde stałym czasami sie zdarza 2-3 razy w... xxx Obsługa skandal (1) Jestem stałym klientem ponieważ jedzenie mi smakuje, ale obsługa to jakiś... Michal Mieszane uczucia ... (1) Jestem stałą klientką wraz z moim chłopakiem od dwóch lat, prawie za każdym... Dominika Niedobre mięso (1) Jakość burgerów pozostawia wiele do życzenia. W mięsie natrafiliśmy na... Ally Jakości nie uświadczysz (1) Witam. Jakość poleciała na łeb. Mięso w burgerze wypieczone na wiór. Bardzo... ufo Bardzo się popsuli - to już nie to samo jedzenie co kiedyś (1) Czas zmienić lokal- zamówiłem surf burgera czekałem aż 20 minut !!!!... rufi Dzicz (2) Byłem, zjadłem, polubłem. Bardzo pozytywne walory smakowe. Takiego mięcha... MK Pyszny Dabel Trabel (1) Skusiłem się wczoraj na burgera za piętnastaka z małego foodtrucka. Wybrałem... Luke mocno przereklamowany (1) Hamburgery- zbyt wydziwiane, ale ogólnie zjadliwe. Frytki śmierdzą starą... krzysiek chyba jakosc spada (1) kupilem z trucka przy ikei, niestety,ale mam wrazenie ,że jakosc miesa ulegla... smakosx mniam (1) przepyszny burger, po prostu niebo w gębie :) Ruda