Swissmed-rewelacja!Polecam! (1) Skorzystalam z wykonania operacji w klinice i jestem bardzo pozytywnie... emka Witam (1) CHCĘ PODZIĘKOWAĆ CAŁEMU ZESPOŁOWIU ORTOPEDYCZNEMU ZA PRZEPROWADZENIE ZABIEGU... BOGUSŁAWA GNIUCHOWSKA rewelacja (1) Serdecznie dziękuję wspaniałym lekarzom i personelowi, za opiekę i troskę... Lola
PORÓD (1) poprzez cc urodziłam zdrową córeczkę, od momentu przyjścia na porodówkę byłam... Ewa PORÓD (1) Chciałabym serdecznie podziękować personelowi oddziału porodówki za chwile... Marta lordgolum - opinia (1) jezeli chodzi o przychodnie to powoli zaczyna sie robic kicha, podejscie jak... lordgolum kardiochirurgia (1) leżałem tylko 5 dni i już jestem w super kondycji, pani Doktor i wszyscy... pacjęt poród (1) Polecam poród w Swissmedzie przede wszystkim kobietom, którym zależy na miłej... szczęśliwa młoda mama b.łącka - opinia (1) zdecydowałam się na usunięcie znamion w ramach pakietu jaki opłaca moja... b.łącka lekarze tak, pielęgniarki nie! (1) Nigdzie na świecie nie ma chyba tyle pielęgniarek z tak wielkim fochem na... Patrycja TK (1) Bardzo mila obsługa co prawda bywam tam tylko na badania TK ale jest tam... Wojt uwaga na boreliozę! (1) We wrześniu ugryzł mnie kleszcz. Poszedłem więc do swissmedu zrobić badania... M.K. Zapłaciłes to teraz spier..... (1) Swissmed, prywatna klinika,ceny wysokie,ale... skoro się płaci to się wymaga.... Jarpo Poród (1) Tydzień temu urodziłam w swissmedzie synka, warunki bardzo dobre, położne... Mamuśka kazdy narzeka (1) na prywatnych lekarzy tez sie narzeka a jacy tam sa wlasnie prywatni. Moim... marta nie zawsze jest tak różowa w swissmedzie (1) Często psuje im się rentgen, albo pani od rentgena sie psuje. Tego badania... pacjent swissmedu nie rozumiem (1) Nie bardzo potrafię zrozumieć pretensji, jakie tu czytam :-( Zastanawia... zaniepokojony marynarz (1) jestem zawiedziony obsluga w rejestracji,raz ,ze jest zbyt malo osob(... wojtek ilośc pacjentów (1) Jeśłi chodzi o to ile swissmed ma teraz pacjentów to z tego cow iem od... magi o rej telefonicznym!!! (1) Ludzie do kogo wy maciwe pretensje ze nie mozna sie dodzwonic do swissmedu.... duszek