Piotr - opinia (1) Bardzo fajna szkoła. Jestem zadowolony. Fajne nowoczesne wnętrze bez miliona... Piotr Dorota Rutkowska - opinia (1) Ja uważam że ta szkoła jest super chodzili do niej moi bracia i teraz też... Dorota Rutkowska Jestem zaniepokojona (3) Mam wrażenie że wszystkie te komentarze pisane są przez p.Dyrektor lub jej... Marta
Dobrze zarządzana szkoła (1) Z opinii wynika wprost ,że szkoła jest dobrze zarządzana, a zarządza nią Pani... Mama Jednozmianowa,przyjazna szkoła! (1) Panuje tu rodzinna atmosfera, szkoła jest czysta i kolorowa! Dzieci i rodzice... zadowolona babcia opinia jak opinia (6) Czytam te opinie.No i cóż każdy ma prawo do wyrażania opini......opinia i... rodzic SP 57 Super Szkoła! (1) Polecam wszystkim! Super szkoła! Jednozmianowa! Parking przy szkole! Zajęcia... Szczęśliwa MAMA Jako mama ucznia polecam (1) Moje dziecko jest zadowolone, a to dla mnie najważniejsze Co dla mnie ważne... Mama ucznia Polecam (1) Jako rodzic polecam ta szkołę, naprawdę ostatnio dużo zmian na lepsze! Rodzic Dobra zmiana... (2) ... ale w tym pozytywnym znaczeniu ;) dużo nowości np. dużo zajęć dodatkowych... Kasia SZKOLNE KOTERIE (8) SZKOŁA OPARTA NA KOTERIACH sposób pracy w szkole przypomina czasy... MAMA Szkoła dobra tylko dzieci czasem specyficznie. (1) Szkoła pod względem edykacyjnym jak najbardziej w porzadku. W zeszłym roku... Agnieszka Opinia absolwentki 2006 (4) Nie znam innych szkół podstawowych więc trudno tak naprawdę oceniać. Myślę... Ja polecam !!!!!! (1) Jestem w 100% zadowolona z tej szkoly . Moja corka chodzi do niej od 4 lat.... dorota BARDZO POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Chodziłam do niej przez 6 lat i... Karola Super Szkoła (1) Polecam wszystkim. Mój syn niestety niedługo zakończy edukację w tej szkole.... Mirela Absolwentka i mama (3) Niestety ale jestem bardzo niezadowolona z tej szkoły wszak sama do niej... Mama Dobra szkoła (1) Według mnie ta szkoła jest dobra. Pani Szostakiewicz (od matematyki) czasami... Karol Grabusiewicz MAMA - opinia (1) Dużym plusem jest położenie szkoły! Obecnie moje dziecko jest w klasie O ,... MAMA trąci komuną (2) i to mnie przeraza... wiki