Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Marcina Dragana 2

Mama ucznia - opinia (2) Ta szkoła to jakiś żart . Pani dyrektor to Pani od muzyki . Wice to Pani... Mama ucznia Uczeń - opinia (1) Ta szkoła to jakaś kpina, nauczyciele nie potrafią wytłumaczyć uczniowi jakie... Uczeń Anna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze szkoly i czuję,ze moje dziecko jest dobrze... Anna
Dobra szkoła (4) Bardzo dobra szkoła. Dobra organizacja życia szkolnego i pozaszkolnego.... Ewela Nie zapisujcie tam swoich dzieci!!!!!!!! (1) Ta szkoła jest okropna !!! Moje dziecko zawsze płacze kiedy z tamtąd wraca. Magdalena.M Mój brat (1) Nie zgadzam się ze opinią poniżej mnie BRATZNANEJPOSTACI Znana postać (2) W tej szkole niektórzy rodzice myślą że ich dzieci są takie ''wow'' nie... KAMILPOLO69696969696969 szkoła bardzo przeciętna (3) Jestem rodzicem 2 dzieci - różnica w wieku dzieciaków - 3 lata, także mam... rodzic Koszmarna świetlica (8) Witam jestem mamą pięciolatka uczeszczającego do klasy O .Wychowawczyni... Mama Na - opinia (1) Nie jestem w wieku szkolnym, ale korzystałam z przebieralni na piętrze.... Na SP8 TO MOLOCH (1) dzieci są od zerówki na zmianach popołudniowych (3x w tyg), kończą nawet o... nauczyciel To było piękne... (1) Jestem absolwentką sp. 8 i muszę przyznać, że to najlepsza szkoła na świecie.... filmówka Święto Szkoły (2) Ciekawe jakie wrażenia mają Państwo nt. dnia wolnego z powodu Święta Szkoły? rodzice mama - opinia (5) Witam moj syn zaczoł własnie chodzic do pierwszej klasy do 8 na pierwszym... mama rekrutacja okręgi bzdura (2) nie rozumiem dlaczego szkoła która jest blisko naszego osiedla ogranicza sie... mama opinia (1) szkoła ogromna, masowa, odnoszę wrażenie, że w klasach początkowych panuje... lola A jednak ! (1) Bardzo miło wspominam "ósemkę" . Zawdzięczam to większości ludziom, których... Julkovaa Super (1) Witam ! Jestem absolwentką 8 z 2006 roku. Od tego czasu pewnie trochę się... Karolina niebezpieczny incydent w szkole (1) Witam. Czy ktoś wie z jakiego powodu, nagle, zostały wprowadzone... Zaniepokojona mama lukasz - opinia (1) szkola rządzi lukasz