rodzic - ocena (1) Szkoła bardzo dobrze się zapowiadała, jednak po zmianie prowadzącego i... rodzic Basia - ocena (1) Szkoła godna polecenia . Świetna młodzież , coraz fajniejsi , angażujący się... Basia Amelia - ocena (1) Szkoła jest genialna wraz z nauczycielami. Rewelacyjne podejście do młodzieży. Amelia
Mama pierwszaka - ocena (1) Magellanum to miejsce, gdzie każdy uczeń może wyrażać swoje zdanie, pytać i... Mama pierwszaka (rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3) Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w... (rodzice ucznia kl. 1) M. - ocena (2) Nie przeszkadzają nam nawet zbyt małe klasy. Mój syn nigdy nie miał z tym... M. Rodziciele - ocena (2) Moi synowie chodzą do tej szkoły i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.... Rodziciele Katarzyna W. - ocena (2) Zapisując się do Magellanum, nie spodziewałam się, że nauka może być tak... Katarzyna W. Polecajacy - ocena (1) Bardzo dobra oferta szkoły uczącej w języku angielskim. Niewielkie grupy... Polecajacy Z - ocena (1) Szkoła słaba, ponieważ z niektórymi nauczycielami nic się nie da dogadać,... Z Katarzyna - ocena (1) Prywatna szkoła z bardzo korzystnym cenowo czesnym i nauczyciele z pasja... Katarzyna Paulina Walaszek - ocena (1) Moj synus Bartek jest teraz w klasie maturalnej. Jestesmy z mezem i Bartkiem... Paulina Walaszek Anita K - ocena (1) Bardzo polecam. Córka zadowolona, matury próbne idą świetnie. Trzymam kciuki... Anita K mama ucznia - ocena (1) Moja córka kończy w tym roku to liceum i nigdy nie myślałam że to powiem, ale... mama ucznia Rezydent - ocena (1) Innowacyjne podejście do ucznia. Brak nacisku na wyniki pod kątem rankingów... Rezydent 2f :) - ocena (1) Syn jest w drugiej klasie . Nie narzeka . Atmosfera w szkole super.... 2f :) Rodzice - ocena (1) Szkoła na bardzo dobrym poziomie. Syn w tym roku pisze maturę. Nauczyciele... Rodzice mela - opinia (4) Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole.... mela Catrin - ocena (1) Szkoła na luzie ,fajni nauczyciele . Catrin anonim - ocena (1) Super szkoła, Bardzo polecam. anonim